2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Senin kafa başka yerde ondan hissetmiyon 😂 ne zaman bir sonraki kontrol?
30 Mayıs canım
Ben de yarın gidicem ilk doktora o kadar korkuyorum ki iyi düşünmeye çalışıyorum ama tam tüp bebek için görüşmeye gideceğimiz ay öğrendik hala şoktayım inanamıyorum sanki bu mutluluğu beklemiyordum. Herkes daha çok erken diyor pek konuşamıyorum da umarım kese görünür yoksa hem güçlü kalmaya çalışıp hem bu psikolojiyle yaşamak zor olacak
Kötü şeyler düşünmeyle elimize hiç bir şey geçmiyor inan her şey olacağına varır Allah'a bırakıp hayırlısını dileyelim

Herkes ne tarafta batma vs hissediyorsa yazsak ya bakalım kimlerin tutacak :)
Sağ erkek, sol kız diyorlar galiba değil mi
Bende solda hissettim kasık ağrisini
Benim adet geçmeden önce sol kasıkta başladı ama 1 haftadan fazladır sağ kasıkta batmalar var, hatta bacağıma vuran damar çekilmesi gibi bir şey de oluyor 5-10 saniyelik gelip gidiyor bakalım ben de meraktayım 😍

Aslinda benim de ilk soldaydi hamile oldugumu öğrenmeden önce. Yumurtlama sonrasin sol kasikta batmadan suphelenmistim zaten ama sonra saga gecti. 😂😂😂 esim ikiz deyip duruyo keseyi de gördük ama saklanan bi kese daha mi var ki acaba 🤭
Ayy aynısını yaşamışız 😍 ben de ikiz çookk istiyorum ama benim sülalemde ikiz geni hiç yok 🤦🏻‍♀️ görümcelerim ikiz ama ikizlik anneden geliyor diye biliyorum keşke bir mucize olsa 😍💜💙

Valla benim de öyle bazen aniden giriyor bazen hiç yok 100 kişiye sordum:) normal dedi . Hayırlısıyla bebeklerimizi de görürüz inşallah
Ben dayanamadım doktora gittim cumartesi , kese içinde yolk kesesi göründü çok şükür 🤲🧿 darısı kalp atışına 🧿🤲 çok zor beklemek inanın Allah hepimize sabır versin bir de ben tüp bebek tedavisiyle sahip olduğum için ayrı paniğim

Benim evde bok götürüyor yaz temizliği yapmadım usengecligindem erteledim bebek geldi ne yapacam bilmem 😂😂 yavaş yavaş yapsam nasıl olur acaba riskli midir pencere duvar silmek çok uzanmadan yorulmadan günde bir oda yapsam 😂😂
Su asamada cok riskli yapma az daha bekle sonra ufaktan belki yaparsin ama onuda duvar pencere silerek degil yinede. Uzanilmicak cok yorulmucak işler olmasi lazim ileri hftalarda bellki

Benim evde bok götürüyor yaz temizliği yapmadım usengecligindem erteledim bebek geldi ne yapacam bilmem 😂😂 yavaş yavaş yapsam nasıl olur acaba riskli midir pencere duvar silmek çok uzanmadan yorulmadan günde bir oda yapsam 😂😂
Yalnız olmadığıma o kadar sevindim ki 😂benim evde aynı 😂😂 Ama doktor ne kadar istirahat edersen o kadar iyi demişti hele uzanmak ve ağır kaldırmak tamamen yasak aman dikkat edelim ev nasılsa temizlenir bebişler sağlıklı gelsin yeter 🤲

X