2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Ek gidaya geçiyorsaniz tek vermen daha iyi olur
Ewt biliyorum canım yarın tek vermeyi deniyicem bugün mama içmeyi reddetti diye öyle verdim saat 8 de içti mamasını verdiğim yoğurttan başka yemedi bisey şuan ayaklarıyla ve çok sevdiği battaniyesiyle oyunuyor 🤷‍♀️

Mamayi zorla verdiğim kızıma yoğurt verdim bugün onunda tanıdı begenmdi yemeyi reddedi bende biraz mamasindan ekledim yoğurda o şekilde yedi yanlis mi yaptım bilmiyorum ama mama içerene kadar canım çıkıyor 100 ml i neredeyse 1 saat zorlaya zorlaya veriyorum tam bir işkence resmen
Mama değiştirmeyi denedin mi canım tadı değişince belki kabul eder

Kızlar bebisimde hafif oksuruk ve burun akıntısı var bugun doktora goturdum bogazi kizarik dedi zaditen damla verdi . Kullanan var mı ? Ciger filmi falan cekildi temiz cikti sukur

Bugün benim kız da emmek istemiyor . Gün içinde 2 uykusu oldu uykulu iken emzirebildim sadece. Dışarıya çıkaramazdım. Artık eve girince bağırıyor. Elindeki oyuncağı uzağa fırlatıyor. Baba mama nene dede gibi ikili şeyleri söyleyerek bağırıyor. Bilinçli değil ama sürekli tekrar ediyor ve ben konusurken yapıyor. Kimseyle konusmama izin vermiyor. Sesini yükseltip bağırıyor 🥴🐤

Ocean microfer kullanıyorum ben d vitamini de ocean
Kaç damla kullanılıyor canım kiloya göre mi o da
Ocean microfer kullanıyorum

Artık Kandıramiyorum emerken inşallah biran önce geçer memeye döner. Kisa kol şort giydirmeye başladın mi?
Kaç damla kullanıyorsun canım kiloya göre mi.
Yok bugun niyetlendim ama korktum canım ya. İncecik penye bi takımı var onunla çıkardım. Aldığım yazlıklar küçük gelecek bu gidişle zaten. Tekrar uzun kollu birseyler almam gerekiyor uzunlar da küçüldüler

E napacagiz böyle :KK43: bizim de epeydir ishal. Enfeksiyon riskine karşı tekrar hastaneye gideceğim.
5. Ay kontrolü bizim de haftaya tekrar bi soracağım, yarın da araştırmada alerji doktoru görecek değişik bişey öğrenirsem söylerim mutlaka, yani inşallah dişe dokunur bişey söylerler artık

Yok bugun niyetlendim ama korktum canım ya. İncecik penye bi takımı var onunla çıkardım. Aldığım yazlıklar küçük gelecek bu gidişle zaten. Tekrar uzun kollu birseyler almam gerekiyor uzunlar da küçüldüler
1ml veriyorum. Damlalik var 0.5 ml lik iki defa veriyorum öyle kullanılıyormus. Bende almadim uzun kollu daha evdekiler kucuk filan idare ediyor disari icinde olanları döndürüp giydiriyorum

Üzerindeki yarım ml işaretini biraz geçiyor eczacı öyle dedi bize

X