2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Ahaha bende bizim kıza kirmizi balık aciuotum ama hıc oralı olmuyor babasıyla beraber haber izliyor şaka bir yana televizyonun karşısına bıraksam izler yani o derce ilgiyle bakıyor televizyona
Açık bıraksak TV telefon şimdiden bakacaklar çok belli telefondan müzik açınca bir yere koyup kucağımda gezdirirken fark ettim sürekli ekrana bakmaya çalışıyor artık ters çeviriyorum bizde TV denen şey bitti gibi tozunu alırken varlığını hatırlar olduk

Ahaha bende bizim kıza kirmizi balık aciuotum ama hıc oralı olmuyor babasıyla beraber haber izliyor şaka bir yana televizyonun karşısına bıraksam izler yani o derce ilgiyle bakıyor televizyona
Bizim çocukta sadece dandinoko diye bir şey var onda duruyor sabahtan akşama kadar dinlesek ağlamaz biz sabah doktora gittik ishali ve ateşi var diye resmî olarak dişlerimizin çıkmaya başladığını beyazladığını söyledi ve diş jeli verdi kolay çıksın diye

Bende yanına uzanip kitap okurken biraz duruyor. Resimleri gösteriyorum bakip gülüyor. İnşallah cok sever kitapları, abisi çok severdi ağlarken tik susardi delirmeye başlayınca bütün kitapları yiğar okurdum. Halada cok seviyor.

Kızlar adet olunca süt azalır mı acaba? Saçma sapan şeyler yaşıyorum 2 gündür. Mutlaka 3 litre su içerim günlük. Süt arttırıcı hap da kullanıyorum atak haftası da değil ama emiyor göğsü bırakmıyor.kavga çıkıyor bırakınca.kaldırınca bazen de kusuyor. Hiç anlamıyorum şuan ne olduğunu

Biz haberler için açıyoruz arada onun dışında çokta aklima gelmiyor zaten boş bir anım bile yok gibi ama elimden geldiğince TV ye maruz bırakmamaya çalışıcam en azında 3 yasina kadar

Masallh öncesinde ishal ve ateş dışında birsehler oldumu salya gibi

Ağrıyan yeri mi var acaba memede huzur buluyorlar ya. Benimkide çok kusmaya bsldi bıkac gündür. Hap derken ne kullanıyorsun çocuk doktoru mu onerdi

Canim göğsünü sık fışkırıyorsa karşıya azalmamistir ya

Sıkıyorum fışkırıyor hatta bugün kontrol için sürekli sıkıp durdum geliyordu. Dün rotavirüs aşısını yaptım ateş de oldu ishal de oldu.bugün o problemler kalmadı ama belki de o yüzden sık emmek istiyor bilemiyorumki

Karnı agrimis olabilir diye düşündüm aşı sonrası bikac gün benim kızımda çok huzursuzdu

Mustelanin sac ve vucut sampuanini kullaniyorum. Ebebekten chicconun sungerini almistim ama her seferinde kullanmiyorum. Benimkinin boynunda da oluyordu, simdinlonteol altina aldim cok sukur. En onemli kural o kisim banyo sonrasi ya da silindiyse islak pamukla bezle vs cok cok iyi kurulanmali. Ve gunde bir defa yine mustelanin pisik onleyici kremini kullaniyorum. Arada bir uc dort gunde mesele zeytinyagi da suruyorum pamukla hafiften.

Peki uykuya nasıl geçiriyorsunuz?
Ben mama arti anne sutuyle besliyorum. Once emziriyorum, snra mamasini aliyor. Ardindan gazini cikarmak icin sirtini sivazliyorum ve hemen yatirmiyorum reflusu var tetiklemesin diye 10-15 dakika yuz ustu kaliyor gogsumde gazi da guzelce cikmis oluyor, o esnada benimki iykuya dalmis oluyor, goturup yatiriyorum. Uyanirsa da popodan pispis uyuyor.

Emzirmede sıkıntı olmuyordu dimi
Yok canım emziren anneler için zaten

Bende adet oldum ve sütüm tuhaf derecede azaldı bir anda napabilirim kızlar suyu da çok içiyorum wcye çıkış sayım arttı süt artmadı
Adet olduğun donemde azalma olur diye biliyorum ben yada azalmis gibi hissedebilirsin. Meme terbiye olmaya basliyor o yizden eskisi gibi surekli dolulik hissetmeyiz bebek emdikce gelir artik

Bir aydır durmayan salya vardı sürekli önlük takıyordum herkes diyordu erkenden çıkaracak galiba diye
Benim oglumunda salyasi eksik olmuyor şu siralar bende supheleniyorum disten ama cok erken eli surekli agzinda bugunde kakasinyemyesil anlamadim yesil kaka neden yesil birseyde yemedim ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…