2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Gizlilik sözleşmesi nedeniyle fiyat yazamıyorum diye biliyorum bide ben 6 aylık hamileyken almıştım değişmiştir. Çok uçuk değil ama

Eldiven takiyorsan olur tabi annesi . Bizim elimiz ayağımız hep çoraplı olsa onlar gibi kokudan yanımıza yaklasilmaz . Onlar yine miss

Benim bebeğim hasta şuan 2 saatte bir serum fizyolojik i nebülazitore koyup buhar veriyorum ona oluyor yani

Bilmiyorum ben sordum gitmişken bugün yapmıyoruz hastane yapıyor dedi

Ben ilk doğum yaptigmda 10-15gun surdu canim baya agladim hatta bebegime bakmaya dermanim yok diye . Gecti diye seviniyordum iki gece daha oldum simdilerde. Once sitma tutuyor o sıra atesim yukseliyor ama farkina varamiyorum sonra sabah kalktigimda ic camasirima kadar su gibi ter atıyorum.
İlk hamileligimde hic yasamadim ben

Ahahhaha benimki olsa kesin kusardi cok tiksinir

Ben diyetisyenle diyete başladım, dün yok gibiydi sağdım memeyi almadı yumuşak diye sonra zorlarken geldi simdi itit gibi
Aa ne kadar oldu sizin bebek. Diyetisyen e gittim bende 3 ay daha bekleyelim d
Daha sonra sut arttiricilarla birlikte baslariz dedi geri çevirdi. Sonra hastanenin verdigi kitapçıgi okumustum tesadufen jarsilastim oradada. İlk 4 ay diyet onerilmez diyordu.

Benim kuzenim ve kizi gibi olacaksiniz ilerde kuzenim zayif kısadir. Kızı da irice simdi universitede.lisedeyken arkadaşlarına annesini uzaktan gostermis. Arkadasi 'aaa o kız çocuğu senin annen mi 'demisler

Benim kuzenim ve kizi gibi olacaksiniz ilerde kuzenim zayif kısadir. Kızı da irice simdi universitede.lisedeyken arkadaşlarına annesini uzaktan gostermis. Arkadasi 'aaa o kız çocuğu senin annen mi 'demisler
Valla ben 2.5 ayda hamile kaldığım kilonun bile altına düştüm sündüm gibi bişey yemek yiyecek zaman yok salla pışpışla emziği düştü geri ver mızlıyor kucağına al

Kızlar bide the Wonder weeks(harika haftalar) diye bir uygulama var orda bebeğin atak haftalarını huzursuz günlerini atak haftalarında hangi becerileri kazanmaya çalıştığı yazıyor. Çok güzel bir uygulama. Atak zamanlarında kazanmaya çalıştığı becerileri desteklerseniz daha rahat geçiriyor. En azından niye durup durup huyu değişiyor demiyorum ben. Doğduğu tarih değil beklenen doğum tarihini giriyorsunuz

Yaa bana 2 aydan sonra dedilrr 2 aylık ay benmde yapasim yok cok azaldi bence Perşembe günü aşıya gidince tarttiracam, geçen hafta 6 kg di sağlık ocağında, şimdi evde kendim tartıldım sonra onla tartıldım 6.3 geldi . Sanırım fazla tartiyor ev, gidince öğrenirim birakirim belki , online diyetsyen bu 2aylik verdim ücreti. Hamileyken gittiğim diyetsyen haftalık 600 tl dedi aylik 2400 ona gitmedim. Bunuda Instagramda takip ediyordum eşimde kandrildin diyor.h

Ucretli sanki ama dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…