2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
O zaman yağmur yağmıyorken yağmur sesi açmayı deneyin belki işe yarar. Benimki de gündüz o şekilde. Ayakta gezerek uyutup korka korka koltuğa oturuyorum bazen uyanıyor çığlığı basıyor hop tekrar ayağa kalkıyorum sensörleri var sanki oturduğumu algılayan Gündüz kucak dışında uyumuyor uyusa da max 20-30 dk en ufak sese uyanıyor ama gece yatağında uyuyor çok şükür. Gündüz yarı kundak yapmayı da denedik yine olmadı zıplamasa da beşikte en ufak sese uyanıyor yani sonra da uyumuyor kesinlikle. Kucağımdayken davul çalsak uyanmaz, uyansa bile hemen uyuyor geri çözebilmiş değilim

HejisiBugün Annem bebişi 2.ay aşısina götürmüş.. 2 buçuk kilo doğmuştu 5600 olmuş boyu 57 cm iyi mi sizce sizde boy kilo durumlar nasıl kızlar birde acayip huysuz ya neyse ki uyudu şuan
Masallah çok iyi bence:) 2.5 doğan bebeğe.
Benimki 3300 doğdu, hastaneden çıkarken 3kiloydu smdi evde tartiyorum 5800-5900 bazen ,boyu bilmiyorum ama 57 olabilir çünkü ilk ay 54 cmdi 3 cm uzasa 57 olur.masallah cok güzel büyümüş bebişin

Bugün Annem bebişi 2.ay aşısina götürmüş.. 2 buçuk kilo doğmuştu 5600 olmuş boyu 57 cm iyi mi sizce sizde boy kilo durumlar nasıl kızlar birde acayip huysuz ya neyse ki uyudu şuan
Maşallah çok iyi. Benimki 3270 doğdu 2. Ay aşısına 4800 du. Boyu 47 doğdu 57 olmus. Sadece emiyor mu mama alıyor mu?

Sen Antalya da mi yaşıyordun, bebek doğunca ev taşıyacaktiniz o sen misin? Sensen tasindiniz mi? Bebekle zor oldu mu?
Evet canım henuz taşınmadik ev sahibi 6 ay muhlet vermisti 2 ay sonra tasinmamiz lazım ve ev bulamiyoruz.. Suan annemlerdeyim hala eskişehirde bayrama kadar kalmayı düşünüyorum sonra antalyaya döneceğim eşim strese girmiş ev yok diyor bilmiyorum nasıl olacak

PTT ye gittim yatmadı dediler ama devlette yattı gözüküyor 8bin olarak toplam mi oluyor bu peki senin ne kadar yattı

Ay yok yok yağmur sesi lafımı geri alıyorum bu kıza hiç birsey fayda etmiyor benimde oyke sensorleri hep açık maşallah benim tam tersi gündüz kucak istemiyor gece istiyor hayır emzirmiyorumda nerden huy edindi . Ben gece 3 e kadar kucağımda sallıyorum biraz dalınca bırakıyorum beşikte sallamaya başlıyorum 4 de kadar sonda uyuyor artık

Bugün Annem bebişi 2.ay aşısina götürmüş.. 2 buçuk kilo doğmuştu 5600 olmuş boyu 57 cm iyi mi sizce sizde boy kilo durumlar nasıl kızlar birde acayip huysuz ya neyse ki uyudu şuan
Maşallah toparlamış bizim 3280 doğdu ilk ay hastalık falan derken sadece 600 gram almış doktor az dedi mamaya başladık cumartesi 2 aylık olacak 5 kilo olmuş şimdi. boyu doğduğunda 50 ydi oda 57 olmuş

Çocuk iyi görünüyor ama uyanırken çok ağlamaya başladı biyeri açıyor korkuyor gibi yapıyor.bide burnu tıkalı gibi sürekli acıyorum ama yinede bı çocuk doktoruna göstericem bugün galiba
Yaa gecmis olsun canım burnunu sürekli açık tutmaya çalış ciğerlere inmesin ben başta korkuyordum diye açamıyordum tam anlamıyla ve ciğerlerine inmişti dolmuştu yani ciğerleri dikkat et oyuzden ona

Bebisler kucukken aşıyı anlamıyorlardı ne güzel ama bugun menenjit aşısında yıktı ortalığı birde iki bacaktan olunca. Resmen emzirme odasında emerken söylendi yavrum bana
Bizde cuma günü yapacağız ama cok korkuyorum kıyamıyorum ona nasıl olucak bilmiyorum ☹

Maşallah toparlamış bizim 3280 doğdu ilk ay hastalık falan derken sadece 600 gram almış doktor az dedi mamaya başladık cumartesi 2 aylık olacak 5 kilo olmuş şimdi. boyu doğduğunda 50 ydi oda 57 olmuş
Benimki 620 gram aldı ilk ay doktor iyi dedi özellikle sordum mama lazım mı diye gerek yok dedi

Bu aylardaki huyları kalıcı olmuyormuş 3 aylıktan sonra alışkanlık ediniyorlar diye okumuştum ama bilmiyorum tecrübeli annelere sormak lazım Haftaya işe başlayacağım keşke gündüz evde olsam da uykusuzluk ayakta gezme hepsine razıyım

PTT ye gittim yatmadı dediler ama devlette yattı gözüküyor 8bin olarak toplam mi oluyor bu peki senin ne kadar yattı
E Devlette ne yazıyor. Benim parça parça yatıyor. Mesela aralıkta izne çıktığım kısım yattı. Onu PTT den çekmeye zamanım olmayınca e devlette emanete alındı diye yazdı. PTT ye gittim yatmamış dedi. Emanete alınınca sistemlerinde görmüyorlar yatmamış diyorlar . Tekrar gitmemek için e devletten banka kartımı tanımladım. Alo 170 i aradım. Rapor için tekrar onay verildi. 5 gün içinde hesabıma yattı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…