2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Hic bitmeyecek gibi geliyor bugün tüm gün uyudu insallh uzun bir gece beni beklemiyordur . Ha ben mama veriyorum bizimki acıkınca ağlıyor doyunca da gazı var diye ağlıyor bakalım bu döngümüz ne zman biter

Hamile kalmadan önce günde 7-8 bardak filtre kahve içerdim hey gidi günler hey şimdi bir bardak bile içmiyorum azıcık bitter çikolata tüketiyorum o kadar azı da gaz yapmaz herhalde yumurtayı ve zeytinyağını da deneyeceğim, kimyon her yemeğe atılıyor başka da baharat kullanmıyoruz

Ne yaptın ypti mi?

Burada kıssadan hisse erken uyandirıp erken yatırmak. Teşekkürler canım uyku düzeni için zaten güne erken başlamalı akşam erken geçmeli uykuya. Ama benim çocuklarda bu geçerli değil etki etmiyor

Gündüz u düzene sokarsan yaz mutlaka m uyanıklik süresi takip ediyir musun

Benim kız da kabız 4 gündür yapmadı bi çözüm bulabildnz mi

Hadi bakalım maraton başladı uykuya kaçta geçilecek acaba normalde 4 gibi kalkacak olan bebe büyük bir gürültü ile 2:30 gibi kaka yapıp basınca çığlığı olmayan düzen tam gitti bunun gündüzünde doktor işi de var bizi tam gümletir artık hastahane koridorlarında süpürge sesi ile tur işi garantileşti arkadaşlar

Benim kız da kabız 4 gündür yapmadı bi çözüm bulabildnz mi
Önceki sorduğumda anne sütünü arttır demişti, emzirdikten sonra sağıp biberonla da veriyorum. Kilo alımı tamam çişli bez sayısı iyiyse, sadece anne sütü alıyorsa süt iyi emildiğinden 15 güne kadar bile yapmayabiliyormuş kakasını endişelenmeyin dedi ama 5. Gün olduğu için yarım fitil kullanabiliriz bir de huzursuzsa ve kusuyorsa haberim olsun dedi, kusmayı neden dedi bilmiyorum

Kolay gelsin arabayla gidiyorsanız arabaya binince uyumuyor mu?
Benimki de gazdan uyanıyor bazen düzen gidiyor mesela bugün de kakasını yaptıktan sonra uyudu gece uyutmakta çok zorlandım bir de uyumadan evvel bir huysuzluklar falan beyaz gürültü de etki etmiyor bu aralar kucakta dolaşıyoruz tüm evi sizinki de ağlamayıp kızıyor mu? Benimki ilk ay ağlıyordu şimdi bildiğin sinirli sinirli söyleniyor kızıyor kendince gözlerde yaş yok kesinlikle

Bizimkinin gaz bir yana karakteri de inat eğer canı istemesin araba bile fayda etmiyor hak da veriyorum bu bebenin annesi babası anneannesi teyzesi inat illa birinden alacaktı araba sevip kendinden geçmeyen bir bebek bizde gördüm zaten şuan için güç bela dikkatini çeken bir tane çıngırak ve süpürge sesi var onlar ile idare ediyoruz Valla bu şakır şakır ağlıyor hala sinirden ama yeni güncelleme tam sinirli ise ağlamanın içinde çığlık atmayı öğrendi bildiğin acayip çığlık atıyor deli

Canım az az yapıyor demiştim ben önceki kontrolde makata baktı darlık vs va rmı diye doktor eldiven taktı vazelin gibi bişey aldı parmağıyla kontrol etti cerrahilik bir durumu yok dedi doktoruna mutlaka danış başka neden de olabilir

Aşınızı oldunuz mu canım

Aa ben de araba sevmeyen bebek ilk defa duydum. Benimki araba giderken uyuyor, durunca hemen uyanıyor. 14 15 günlüktü uçağa bindi onda da ayni şekilde titreşim iyi geliyor seninki nadir bebiş titreşime kanmıyor demek ki

Bezini dolduracak şekilde de yapıyor ama cuma kontrolümüz var sorayım bir doktora teşekkür ederim canım uyardığın için

Genelde o bizi titretmeyi tercih ediyor bayramda memlekete nasıl gideceğiz bakalım hele otokoltuğu sevmezse vay halimize

Peki bu bebe güzel seylerde yapmıyor mu annesi azicikta onları de hep şikayet ediyoruz valla hepimiz. Sağlıklı olsunlar yeter ki geçici bu süreçler. Bende böyle dertlenip yazıyorum sonra derdimden utanıyorum.
Büyük kixin dişi ağrıyor sabaha kadar oksurdu uyuyamadı.ben burun akıntısı baş ağrısı bademcik ağrısı ile sabahi ettim eşim aynı.
Dua ediyorum ki küçüğe geçmesin. Çok zor hastalık
Bu arada gülmeye agulamaya başladı bunlar yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…