2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Ahaha tam bir dram olur kaynanamin dilinden bi 10 yıl düşmem ozamn boşa masraf oldu diye eşim çok meraklı hergün alalım diyor yazık adam aksam gelince benim kız başlıyor ozamn rahat vermiyor bize ben alıştım artık ama o okulda da çocuklarla uğraştığı için artık beyni kaldırmıyor çocuğu hemn sana alalım diyorum beşiği He desem gece 12 de gider alır gelir

Bu ara evde uyutamiyorym Allah'tan evimin önünde park var oraya iniyorum hemen arabada sallana sallana 2. Turda uyuyo ama gece sıkıntı
Ayy geceler kabus gibi dün abartısız söylüyorum 3 saat aralıksız salladım inadına uyumuyordu ağlamasın yeter ki diyordum sabaha kadar sallarım o derece çok kötü ağlama krizleri geliyor akşam 10da başlıyor. gündüz birseyi yok ağlamıyor ama gece durmuyor anlamıyorum bu çocuğu

Benimki tek memeyi kabul etmiyor 5 dk emip başlıyor mızıklanmaya
Emzirme destek sistemiyle emiyor , napalım yeterki emsin de ikisi bir olsun diyorum bende

Bende hem meme hem mama veriyorum 1 aylık kontrolünde 600 gram almış doktor az mamaya başla dedi o yüzden başladım. 3 saatte bir veriyorum mamayı aralarda istediği zaman emziriyom memede mızıldıyosa süt gelmiyo diye düşünüyorum 3 saat dolmasa bile mama veriyorum bazen. cc olarak 30 60 90 120 değişiyor sütün durumuna göre

Ben şaşırıyorum bu doktorlar neden farklı konuşuyor. Bizim gittiğmizde en az 500 gr aldıysa süt yetiyordur demektir dedi. Sizin doktorda 600 gr icin mamaya başla demiş. Bunun asli nedir acaba 3 aydan sonra yavaş kilo alack çünkü

Aynen hiç sorun etme napalım bizimkiler de böyleymiş sağlıklı olsunlar da gerisi bos
Aynen canım gerçekten sağlıklı olsunlarda geri kalan boş
Biberonla mı veriyorsun canım mamayı? Bana işte doktor memeyi red eder mamaya alışır dediği için ben emzirme destek sistemi kullanıyorum her defasında 120 içiyor

Günlük 30 gram almasını isteriz demişti bana , 500 gram bir ay için az bir kilo

Biberonla veriyorum ama ben silikon meme ucuyla emziriyorum ilk alamadı memeyi onunla verdim sonra memeye alıştırırım dedim ama göğsüm yara oldu sonra da mantar oldu kızımın ağzına bulaşmasın diye meme ucuyla emzirmeye devam ediyorum

Bize de ilk ay 1 kilo alması gerekiyordu dedi

İşte birkaç video izledim sallanmasi hafif diye kararsız kaldım. Ewt oda var dedigin gibi fiyatları
Çok artmis ya dene bi iyi ise belki ondan alırım
Eve girebilirsek alacağız beşik ve aparatı halen Bir müstakil evde bir arabada uyuyoruz evimize 1 aydir hasret kaldık gaz da tavan yaptı çocukta delireceğim

Onu da denedim. Hatta iple bağlamayı bile denedik. Olmuyor. Baştan alıştırmalıydım.

Dr a gidebildin mi. Leke için birşey dedi mi . Ben hala dr a da gidemedim. Ancak bebeği götürmeye zaman oldu.
Yok ya nerde randevu aldim ama oda iptal oldu. Haftada bir esim izinli iki bebekle tek imkansiz gidemem kaynanam bakar aslinda ama birakamam öyle süt emiyor iki kucukle

Yaa kizlar benim bebegimde gunduz daliyor bir sekilde ama aksam 8 den sonra kendimizi paralasak dalamiyor uykuya bazen bir iki ye kadar boyle anlamadim sorun ne uykuus olsada dalamiyor uyisada bir iki dakika anca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…