2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Haklısın herşey cok pahali oldu. Göz muayenesi 3. Ayda değil mi? 1 yas kıyafeti mi oluyor maşallah boyu kilosu kaç. Nasıl 2 aylık bebek 1 1.5 yas giyer.
Bizimki de 6-9 ay kıyafetlerini giyiyor kıyafetler zaten hemen küçülüyor anlamadım gitti kalıpları küçük bence

Yaa kizlar benim bebegimde gunduz daliyor bir sekilde ama aksam 8 den sonra kendimizi paralasak dalamiyor uykuya bazen bir iki ye kadar boyle anlamadim sorun ne uykuus olsada dalamiyor uyisada bir iki dakika anca
Gündüz çok mu uyuyor. Benim bebe gündüz toplasan 2 saat uyumuyor. Ya konusup oynuyoruz ya kucakta bas bas bağırıyor, dolanıyoruz, bazen kısa kısa uykuya dalıyor o kadar. Gece 10 dan sonra daha uzun süreli uyuyor. Şimdi yine fön sesi ile nöbetteyim.

Bı kadar aynı olur vallahi şaşırdım aynı biz

Bı kadar aynı olur vallahi şaşırdım aynı biz
Yüzüstü mü yatırıyorsun sen de? Dr bana ani bebek ölümü sebebi öyle yatırma dedi. Kundak da yapma demişti. Ama elleri ayakları hiç durmuyor. Sırt üstü uzun uykusu olmuyor. Mecburen yine yüzüstü yatırdım başında nöbet tutuyorum

Biricik süpürge sesim ile bende anca şimdi uyuttum bi 20 dk sonra kalkar

Yok canım sırtüstü yatıyor,ani bebek ölümüne neden oluyor diyorlar da oğlum doğduğunda bundan 10 sene önce yoğun bakımda kalmıştı hep yüzüstü yatıyordu bebekler hatta oğlum sevmiyordu sürekli ağlıyordu ben daha çok ağlıyordum tabiki vazgeçtiler zaar 10 yıl sonra da değişir bu durum bence

Senin üst komşu haketti bu süpürge sesini çoktan
O hak etti de alt komşuya yazık biz normalde salonda yatıyoruz şuan daha sıcak diye, alt komşular bazen ailesine gidiyor o günlerde bir kaç kez gece kız ağladı mı yatak odasını ısıtıp oraya geçtim biraz sonra uyanıp üstte hareketlilik başladı böyle böyle artık o terliği giymiyor mesajı anladı galiba

Gündüz uykusu iyi ama yani gece dalması problem yoksa uyuduktan sonra sıkıntı değil 2-3 saatte bir uyanıyor. Benim kızım gündüz hiç uyumazdı 5 dakika 10 dakika insan o da çok yoruyor sürekli oyalamak için çabalıyorsun falan gece de kızım yine yarım saatte bir saatte bir uyandı

Allah düşürmesin, yoğun bakımda hala yüzüstü yatırılır. Solunun sıkıntısı için yatırırlar. Sırt üstü alıştırmaya çalışıyorum
Bir tek dalma kısmı ise yine de iyiymiş. Benim kız öyle işte. Gündüz uykumuz yok denecek kadar az :)

Eve girebilirsek alacağız beşik ve aparatı halen Bir müstakil evde bir arabada uyuyoruz evimize 1 aydir hasret kaldık gaz da tavan yaptı çocukta delireceğim
Yaaa Allah yardımcın olsun canım benim galiba hepimiz aynı durumdayız gaz konusunda benimki bugün gündüzden başladı ağlama krizlerine

Yaaa Allah yardımcın olsun canım benim galiba hepimiz aynı durumdayız gaz konusunda benimki bugün gündüzden başladı ağlama krizlerine
Relactaz işe yaradı gibi, 3 gündür kullanıyorum. Dr una bir danış istersen. Kızıma deli kız diyorlar. Sürekli bağırıp ağlıyormuş. Bebek nasıl olacak, sus pus oturup büyüsün mü 3. Ay dolsun, gerçekten değişecek mi merakla bekliyorum

Bu bebeklere ayyy ne çok ağlıyor yada aaa niye ağlıyo diye soranlara çok şaşırıyorumbebek ya hani ağlıyor diyip yapıştırıyorum lafı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…