2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Canim kusmadan dolayi yan yatiriyorum..ama ben onu dinlenmstim yan yatırın diyordu ani bebek ölümlerimi engellemek için ama kundak yapılırsa sirtnl üstü diye .
Yan yatırma yastığı dediğin tam olarak nasıl bişey ben de düz kafa yastığına hafif yan yatırıp arkasına destek koyuyorum yatağın baş kısmı altını da bişeyler koyup az yükselttim

Canim kusmadan dolayi yan yatiriyorum..ama ben onu dinlenmstim yan yatırın diyordu ani bebek ölümlerimi engellemek için ama kundak yapılırsa sirtnl üstü diye .
vanım sanki direkt sırtüstü diyor diye anladım ben ama bebek ağladığı İçin duyamadım belkide

Bunu bilmiyordum bir arkadaş daha dedi 2 ay kontrolüne kadar bu yöntemi deneyeceğim

Bende verdim istediği zaman alıyor geceleri asla almıyor

Ne güzel daha sonrasında da kolaylıkla bırakır...

Ben emziği verdim briaz zor oldu.uykuys geçerken iyi gibi ama hep atip ağlıyor bazen hiç uyuyamiyor emzikten dolayı.

Ay ben mercimek filan içiyorum icmesemde ikiniyor bu ara azaldı baya ıkınma ama pırti tam gaz devam

Çoğunluk herkes uykuya geçerken emzik kullanıyor ben şuan koynumda uyutuyorum genelde rahat dalıyor uykuya
Uykuya dalmada sorun yoksa verme ozaman.gerci benim kızı da herzaman emzikle uyutmuyorum ama bazen karnı tok olunca uyanıyor tekrar emip gaz olmasın diye emziği veriyorum tekrar uyuyor

Gelen cevaplardan emzigin bana pek faydası olmayacakmış gibi anladım annemlerde ver emzigi gündüz rahat edersin onu oyalar emzik deyip durdu

Yan yatırma yastığı dediğin tam olarak nasıl bişey ben de düz kafa yastığına hafif yan yatırıp arkasına destek koyuyorum yatağın baş kısmı altını da bişeyler koyup az yükselttim
Bu yastık büyük oğlumda da kullanmistik ,o felaket kusuyordu. küçük onun gibi değildi ama büyük oğlumun kafası cok güzel bana göre

Eklentiler

• Screenshot_2023-03-07-21-50-55-79_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    47,5 KB · Görüntüleme: 44
Bizde doğduğundan beri var ama daha ilgilenmeye 10 gündür falan başladı daha öncesinden sanki benim hatrım için orada duruyormuş gibiydi özellikle bu hafta oyuncaklara bakmaya basladi.. ama maksimum 10 dakika falan duruyor sonra mizliyor, 2 aylık olduk bugün..

biz epey Prima kullndik ondan snra bunu önerdiler bnce bir dene mavi bir paket açık mavi attım poşeti atardım ama tek çeşit Molfix sanırım

Kizceler ne durumdasınız benimki 10 dan beridir ağlıyor uyumuyor şuan uyudu gibi ama emin değilim çok sinirli kaşları çatıkbekliyorum ne zamn agliyacak düzelmesi gerekirken aglama krizleri çok arttı ya aha uyandi benimki daha yazamadanneyse bizde gece uzun olucak galiba ☹

Bir gecesi uzun da ben

Ben uyudugu zaman ellerini sabitliyorum anlamıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…