2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Canim orada da var mi norovirus salgini.asiri hizli yayiliyo ya anneme de bulasti 1 gün icinde onuda hasta ettik
Simdi bize kim bakacak
Ay çok geçmiş olsun canım ya, birkaç güne geçiyor Allahtan çok uzun sürmez
Ben de bunu kullanıyordum sonra eczacım aynı içeriğe sahip mixfolic önerdi tablet sayısı daha fazla fiyat daha makul hiçbir fark yok dedi. Onu aldım ben de

Aaa onu ne kadara alıyorsun canım

çok teşekkür ederim cnm inşallah bugün 5'te randevum var yüreğim ağzımda o minnağın bir kalp sesini duysaydık daha çok rahatlıcaz inşallah rabbim sağlıkla ilerletsin gebeliklerimizi

Ben bugün 6+4 doktor çağırdı kalp atışları hadi bakalım
Kızlar bugun 7+2 oldum. İlk defa Bebeğin kalp atışını duymaya gideceğim. Duanızı esirgemeyin
bugün kalp atışı duymaya gidiyor sanırım biz de kalp atışı için gidiyoruz bugün benim de 7+1 inşallah minnaklarımızın kalp atışlarını da duyarız rabbim nasip eder dua edin nolur

bugün kalp atışı duymaya gidiyor sanırım biz de kalp atışı için gidiyoruz bugün benim de 7+1 inşallah minnaklarımızın kalp atışlarını da duyarız rabbim nasip eder dua edin nolur
Insallah geçen hafta gittim kese gördük sonra bugün doktor çağırdı ama bence erken biraz

Daha almadım canım ama nette 105tl yazıyor o civardadir herhalde bakalım yarın doktora giderken alırım

Günaydın kalp atışı duyacaklar iyi haberlerinizi bekliyoruz
Ben bugün hala kedimle uğraşıyorum dün veterinere gittik serum, iğne vurdular ama hala tam düzelmedi, sürekli uyuyor mahzun mahzun bakıyor yavrum.

Ay inşallah ya çok heyecanlı saat kaçta randevu benim 11de sabah. Yarın 7+0 olacağım tam. 2oglumda da 7+0 da duymuştum dedim bunda da öyle gideyim
Sen kaç olacaksın?
Bende kızımı 7+0 da duymuştum ama yarin 6+6 yim. Benim randevu yarin 14 de sehir de 16 da ozel doktorumda. Testleri fln devlette yaptirayim dedim

Kızlar bizim burada klimalar açıldı , açıldığı gibi de çarptı beni. Faranjit oldum bademciklerim ağrıyor, gargara yapmak istiyorum ama hamilelikte zararlı olabilir diye yazılmış internette, bilgisi olan var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…