2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Canım 40 günden sonra dedi bize özel hastane.
Çocuk doktoruna götür once o yönlendirir

Canım ıslak mendil kullanma ben bebek pamuğu kullanıyorum. Benim kızımında poposu çok hassas bize doktorumuz hamazinc cinkolu verdi çok iyi geldi. Alt açmada biraz bekletip hava almasını saglmaya çalış. Benimki yaygarayi basıyor altı açılınca

Off kızlar ya sütüm artmıyor. Bugun sagdım 30 cc anca oldu iki göğüsten. Artmama sebebini de biliyorum tamamen emip bitirmiyor uyuyakalıyor. Yarın kontrol var inşallah kilo vermemiştir
Sıvı şeyler tüket. Meyve suyu, hoşaf, lohusa kuymağı, bolca su.. Bir de en çok arttıran şey ciğer. Tavada ciğer kavur, maydonozla karıştır. Çok fayda etti.

Off kızlar ya sütüm artmıyor. Bugun sagdım 30 cc anca oldu iki göğüsten. Artmama sebebini de biliyorum tamamen emip bitirmiyor uyuyakalıyor. Yarın kontrol var inşallah kilo vermemiştir
Yetmiyor deme o sinyali verme. Ben hiç sagmadim göğüslerim küçücük baktım bomboş oldu göğüslerim 30 CC mama ypiyorum ne kadar yerse kaşıkla o kadar idare ediyoruz. Çocuk sakin mi tek mi anne sütü alıyor. .süt icin boza ye etkili.
Vee bol su uyku dinlenme gerisi hikaye.
2 saat uyu göğüslerin dolar fark edersin emdikçe artar canıni sıkma hmn

Ciğeri ilk defa duydum geçen yedim ama dikktimi çekmedi.
Ben sütüm azaldı diyince annem yaptı getirdi. Göğüs pedi doldu fayda etmedi iki göğsüm de şırıl şırıl akıyor sürekli üst değiştiriyorum. Bir de uzun süre aç kalmıyorum. Arada mutlaka meyve, hoşaf, lohusa kuymağı, gibi şeyler atıştırıyorum.

zamanlarımız aynı ikimizin de en son ben kaldım diye düşünüyordum.benim de yarın kontrolüm var bakalım ne diyecek.yarın haber ver.ikimizin de inşallah kolaylıkla sağlıkla gelsin de kurtulalım.

Lohusa kuymagi ne canım?
Benim hiç sutum akmıyor ya. Doluyor sadece göğsüm zaten küçücukler.
Birde ciğeri nasıl yapıyorsunuz etkili olması için arnavut tarzı mi sebzeli yemek gibi mi

Süt arttırıcı takviyeler kullandın mı canım?
İncir hurma meyve suyu bol su humana kullanıyorum. Meme ucum çok yok ondan buyuk savas veriyoruz her emmede
Sıvı şeyler tüket. Meyve suyu, hoşaf, lohusa kuymağı, bolca su.. Bir de en çok arttıran şey ciğer. Tavada ciğer kavur, maydonozla karıştır. Çok fayda etti.
Ciğeri deneyim bi de canım
Emiyor sonrasında mama veriyorum sarılık olmasın diye ama mama içene kadar cok huzursuz ac oldugu belli.
Dinleniyorum da aslında canım annem kaynanam her işi yapıyor ama anlamadım gitti. Depresyona girmemeye çalışıyorum. Tamam mamayla da büyüyebilir ama emmesini severim çünkü emzirmeyi seviyorum

Silikon ucla fln emzirmiyorsan kaşıkla ver mamayı canım birde biberona alışip memeyi iyice bırakmasın. Ver tabi sarılık riskini bı atlatta sonra hallolur.
Stres yapma kaç gün oldu doğum yapalı sen. Ayaktan ılık duş al oda indiriyor sütü

İyi akşamlar canım bende giremiyom iki çocukla ev işleri çocuklar ve derken telimi nereye attım haberim bile olmuyor.
Kaç günlük oldu İpek kız
Kalça göz kontrollerini yptrdiysan kaç günlükken ypildi?
Nasıl sakin mi nasıl bir kız İpek ?
Abinin tepki ne durumda

Hamilelikte kullandığım i kullanıyorum ben canım ama mutlaka doktorunuza danışın.ferrum hausman oral çözelti

Benim doktorum bana ferrum verdi hap olanını ama ben ferrum iyi bir ilaç değil diye duymuştum bir endokrin uzmanından içiyorum doktor verdiği için ama değiştirmek istiyorum 3 ay kullanmamı soyledi

Lesliyie nasil yapacaksın zarar vermez mi karina . Diyeti kendin mi yoksa diyetisyenle mi yapacaksın. Benim diyetisyen 2 ay SONRA başlarız demişti. Kolay gelsin inşallah verirsin. Benimde incelmem lazim. Karnım biraz var eski pantolonlarm olmaz sanirim.

Bana doktor söyle bi kağıt vermişti

Eklentiler

• IMG20230123165903.jpg
    168,6 KB · Görüntüleme: 57
  • IMG20230123165856.jpg
    164,3 KB · Görüntüleme: 49
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…