2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Kalca için cocuk doktoru tarafından talep etmesi gerek birde cocuk drgil normal goze alınıyor randevu

Doktora özellikle sordum normal göz doktoruna randevu alınıyormuş, kalça için de çocuk doktoru istiyor direk usg için randevu veriliyor bize 15 günlük gittiğimiz zaman demişti hemen randevu alın yoğun olunca çok geç veriyorlar diye öyle aldık bizde

Oğlumun poposu pişik olmuş ama neden oldu hic anlamadım. Sleepydi bezi ondan mi acaba diye Prima kullanmaya başladık. Sudocrem her açmada ama şimdi minik kanama vardi. Eczaci travozol vermişti sadece yara olursa kullanin diye ondan sürdüm smdi acaba ne yapmak lazim . Cok kaka yapiyor ondan mi bilmem.asitli bişeyde yemiyorum.mandalina vs istiyor canım yemiyorumda anlamadım

Tamamdır çok teşekkür ederim

Bende her alt açmada kremliyorum ama kızımın poposu minik minik kırmızı kabardı bende anlamadım nedendir bir geçiyor birdaha oluyor falan ama çok şükür acımıyor sanırım yoksa ellettirmez ağlar ben kremlerken ağlamıyor. Benim aklıma ıslak mendil geldi bende ıslak mendili suda yıkayıp öyle kullanmaya başladım sanki azaldı gibi biraz

Batuhanin popusuda oldu bezden olsa bastada olur dedim cok kaka yapmaktan ilk zamanlarda oluyor oyle bizim gecti sayilir kaka da cok bekleyince de oluyor malesef suekli yapinca fark edemiyoruz. Gun icinde islak mendil disinda lavoboda popusnu yikiyorum oda iyi geldi

Kv bezi açınca bezin ön kısmını sürterek popo siliyor sonra pamukla temizleyip krem sürüyordu. Ben sadece pamukla sildim ve sudocrem sürdüm. 3 gün sonra geçti tekrar olmadı. Ara sırada tüm vücuda zeytinyağı sürüyorum

Bepanthol sür canım sudocrem bizde fayda etmedi

Bizim de ilk kızaracak oldu direk ıslak mendilden temizleme pamuğuna geçtik her alt temizlemede ya bepanthol yada ıvanatura pişik kremi sürüyorum dönüşümlü çok şükür anında geçti

Ay nefret ettim vallahi bezden ya
Bizde de 2 3 kez öyle üstü battı ama hepsi evdekilerin ilk alt değiştirmesinde oldu eşim ben annem de ilk bez bağlama işinde mutlaka bir sıkıntı yapmışız sonra hiç olmadı sleepy de, desene o pakate geçince cinnet var

Kuzu senin 2 numara belki bı tık büyüğü iyidir ama 1 numarası evlerden ırak

Bez ben sleep ve Prima kullandım. Şimdi yeni bez alacm acaba baby turco mu alayım dedim 2 numara 3-5 kg diyor bebek 3770 valla bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…