2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Sağlık ocağı d vit kullan 4 ay dedi. acaba süte geçer mi acaba? Kullanan var mi? Kan ilacı ve reginesis içiyorum
Ben kullanmıyorum ama sağlık ocağındaki Dr sana yazdığım d vitamini bebeğe verebilirsin demişti.. Kullanmadığım için reçete yazın demiştim Hatta yazdı bebeğe hergun 3 damla veriyorum..

Bugun dikiş aldirdim artik takabilirsin dedi doktor korse gerekiyor galiba yaa sarkmamasini ve toparlanmasi sagliyor ama 40 cikmadan rahimm assagi inmez o yuzden gobek kismi biraz kotu durabilir takma kafana kimseyi

Önce geceleri 2 saate bir kaldiriyorduk doktor gece 3 gündüz 2, saat dedi gece kendi 2.30 saate kalkıyor. Sağlık ocağında ebe aradi gece saat başı emzir dedi saat başı nasil emzireceksem.
Hic uyumayalim isterlerse yaa kocam ne zaman gozunu acsa gece bebek emziriyorim bizimki 2.5 saatte bir uyaniyor emiyor alt degistirme emzirme gaz cikarma derken resmen tum gece uykusuz geciyor gunduzde zaten öyle ki bazi gecelerde saatlerce uyumuyor valla anne olmak cok zor coook Allahtan geciyor bu evreler

Cok dikkat et canim cok en korktugum bi o birde kucagimda dusururum oluyor. Ben telefonla uğraşıyorum genelde yada surekli etrafa bakiniyorim yoksa dalip gidiyorum bende. Gogusler buyuk illa burnunu kapatiyor dikkat edilmezse Allah korusun

Resmen bizimki oglumda oyle ama ben kabullendim o saatlerde yapmazsa yada gunduz. Gecee basliyor bu sefer daha cok yoruluyorum.zaten surekli emzirmek butun enerjimi aliyor

Nerden aldin canim link var mi

Kızlar göz muayenesi için çocuk göz diye bir bölüm yok randevu alacaktım da normal göz olarak randevu alacağım değil mi? Bebeğimi devlet hastanesine götüreceğim de muayene için bir de kalça ultrasonu için hangi bölüme randevu almam gerekiyor? Onuda çocuk sağlığı bölümüne alıp ordan mı yonlendiriyorlar acaba? Bileniniz varsa cevaplarsa çok sevinirim çarşamba günü 1 aylık olcaz randevu almam lazım.

Suan emin değilim ama oğlumda çocuk doktoruna gittik o usg için gönderdi hastane içinde.b

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…