2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Çözüm kahve vallahi
Sağlık ocağı d vit kullan 4 ay dedi. acaba süte geçer mi acaba? Kullanan var mi? Kan ilacı ve reginesis içiyorum
Damla olan d vitaminini hamileliğin başından beri kullanıyorum hala devam

Kızlar hamileyken omega 3 takviyesi alıp doğumdan sonra devam eden var mı? Ben devam etmek istiyorum ama emzirirken kullanılıyor mu bilmiyorum

Ben krilom kullanıyorum ebe bana paket bitene kadar içmeye devam edebilirsin dedi o yüzden içiyorum halâ bitince bırakıcam

Sana birşey söyleyim mi benim kısımdan snra hiç karnım kalmamıştı sarkma vs dümdüz olmuştum. Hicte herkeste aynısı olmuyor bence vücutla alakalı bakalım bunda nasıl olur. Yani dediğin gibi tak çıkar zor emzirme için sürekli meme açıyoruz.bide boğucu gelir bns sikiliveririm. Her türlü vakit lazım karnın topsrlanmasi için

Seninde sezeryan miydi canım?
Nasıl birşey fark ediyor mu çok sıkıcı mi

Evet sezeryandı benim aldığım korsenin kumaşı çok rahat sabahtan akşama kadar takıyorum hiç rahatsız etmiyor aynı zamanda rahim toparlayıcı özelliği varmış lohusa korsesi oldugu için de takıyoruz bakalım işe yarayacak mı bilmem

Kozlar bebekleriniz ne oadar uyanik kaliyor benim 9 gunluk uyudumu mu uyuyor sadece emmeye kalkiyor sonra bir anda uyaniyor 4 5 saat boyunca sadece memede duruyor 5 dakkalik uyumalar oluyor normal mi bilemedim
Benim de 13 günlük normalde acıkınca 2-3 saatte bir uyanıyor ama akşam 20:00 ile 00:00 arasında emse de ısrarla uyumuyor sadece memede kalmak istiyor ben de kabullendim artık o saatleri öyle geçiriyoruz sinirlerim bozuluyo bazen

Önce geceleri 2 saate bir kaldiriyorduk doktor gece 3 gündüz 2, saat dedi gece kendi 2.30 saate kalkıyor. Sağlık ocağında ebe aradi gece saat başı emzir dedi saat başı nasil emzireceksem.
Ben saat başı emzieye çalışıyorum şu an çünkü rengi sarıya dondu biraz pazartesi kontrol var ins sarilik artmamistir

Bende aynıyım canım dün film açtım telefondan işe yaradı uyuklamadim.,
Bı diziye felan baslicam bunu için gece izlemelik

Doktor vermedi antibiyotik ve parol verdi onları kullanıyorum canim.sana doktor mu verdi

Kızlar doğumdan sonra bende tüm bedenimde bitmeyen bir kaşıntı var ya neden böyle anlamadım gitti sürekli terlediğim için mi acaba ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…