2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Beyaz gürültüyü bende duydum ve bunu aldım normalde 1900 fiyatı dolaptan 300 TL'ye aldım çocuğunun yatağına olmadığı için kullanmamış sıfır. Bugün kargoya verdi ins iyi bir şey çıkar
Ben beş altı aylıkken abisiyle birlikte odalarına alıştırmak istiyorum arkadaşım dönence önerdi o öyle alistirmis çocuklarını kendileri yatıyor.

Gozu
Kızlar çok şükür binlerce şükür kızım dünyaya geldi 7 buçuk gibi iyiyiz elhamdülillah emip uyuyor şimdilik. 1 buçukta yurutecekler beni.
Toparlanayim detay li anlatirim inşallah sizlere.
Gozunaydin canım ,iki gündür sayfaya girmemiştim heyecanla okudum aşama aşama ve sonunda güzel haberine ulaşabilirim. Çok sevindim güzel hikayeninde bekliyoruz

Bu karın yapısıyla mı ilgili hiç bilmiyorum ama ilk bebeğim zayıftı şimdiki kilolu ikisindede çok belirgin hareketler olmuyor en fazla nadiren gosgsumun altındaki kemiği acıtıyor bazen. Ama ablamın karnında el ayak izini görebiliyordum bende sadece dönme hareketleri .ya bebelerin üşengeç ya da karın yapımdan.ama çoğu kişiden senin gibi acıttı duyuyorum

Ya evet ya nst de bir kez bile kasılma olmadı cıktıktan sonra arabada başladı kasılmaya bizim kızlar bizimle oyun oynuyor
Benim kasilmam varken acile gitmiştim nst de kasılmalar devam etti sertleşti durdu karnım ama sancı çıkmadı canım. Demek ki sertlesme olsada sancı doğum sancısı değilse çıkmıyor

Prematüreleri cikaricaktim ama bir arkadasim normal bebek ilk doğduğunda giyer dedi çıkarmadım.zaten minnacık valizde yer kaplamiyor diye bıraktım
Amaan nasıl olsa sezeryan seninki de tombul olsada etkilemez 4 kiloyu çok asmasinlar da
Yanlız benim anlamadığım 10 günde bir gidiyorum ya bu aralar. 20 gün önce 2900 cikti 10 gün önce 2800 çıktı bugünde 3600. Ya bı önceki hataliydi ya da bu bilemiyorum hayırlısı
Sende haber ver bakayım yarın unutma yine boyu nu kilosunu sormayı

Benim bı arkadaşımın da sütü gelmiyordu bir anlat iki anlat bıktı en son tüm soranlara göğsüm bozulmasın diye vermiyorum dedi herkes aaa maaa dedi ama sustu gitti

Çok üzülüyorum çünkü ben de deneyimsizdim doktorlara güvendim nst de sancı yok diye hiç serum bile vermediler doktorum merkezdeydi müdahale etmek istemediler. Doktoruma whatsapdan attım sancin görünmüyor gelmene gerek yok dedi canım.Keske müdahale edilseydi de öyle dogsaydi Allah'ın takdiri der susardim. Ama hem doktorlara hem kendime kızıyorum keşke çıkıp gitseydim merkezdeki hastaneye diye.
Üzülüyorum çünkü geldi ama etkisi geçmedi . şükürler olsun oğlum iyi sağlıklı ki öğreniminde problem yok ama sınıfın en küçüğü duruyor sosyal açıdan etkilenmesini istemiyorum gec göndereceğim 1. Sınıfa cezası olsa da.

Ne kadar güzel şanslıymışsınız, doğrusu ben hastanem konusunda pek bi bilgiye sahip değilim sadece bi iki yakınım orda doğum yaptı memnun kaldık dediler ama senin anlattığın kadar değildir gibime geliyor gidince görcem artık bide ben ilk defa duyuyorum devlette normal doğumda epidural..keşke heryer de olsada zorlanmasak..

o kadar çok iyi anlıyorum ki seni. ben hastanede eczane kısmında çalışıyorum. prematüre bebeklere steril mama hazırlıyorum. neler neler geliyor bir bilsen 700 grlı bebekler bile gördüm. aylarca beslenip sonra ziyaretimize kocaman olmuş geldiler =) Ama senin hiçbir suçun yok kendini suçlama asla. teknolojiye ve eğitimli insanların dediklerine güvendin elinden başka birşey gelmezdi o an için.

Etkisi elbette sen de daha çok kalır. Ama artık herşeyin çaresi var. Olsun geç gitsin ne olacak sanki zaten erkek çocuklar bence de geç gitmeli ancak olgunlaşıyorlar.

Evet canım normalde zorunlu gitmesi gerekiyor seneye ama bı şekilde gondermicem tekrar anasinifi eğitim aldircam .
Ama annelik ne tuhaf bir şey şimdiki bebeğim kilolu diye hem seviniyorum hem 3.,5 yıla ya abisini koyup geçerse diye tedirgin oluyorum babalar düz kafa .ikinci çocuk birinciyi geçti diye uzulunur mu diyor direkt bana

Ahagafa babalar işte benim oğlum da aşırı uyumlu ve mülayim bir çocuk. Eşime diyorum bu kız sana çekip cazgır olursa ezdirmem oğlumu kusura bakma al kızını diyorum ikinciyi de seveceğiz elbette o da yavrumuz ama bence ilklerin yeri hep ayrı olur

Otomatik kayıt yapılıyor canım ama 1 gün bile göndermezsen Veli dilekçesi ile sınıfta kalır yine sorun olmaz , kış ayı doğumluysa epey avantajlı oluyor okulda zaten

Otomatik kayıt yapılıyor canım ama 1 gün bile göndermezsen Veli dilekçesi ile sınıfta kalır yine sorun olmaz , kış ayı doğumluysa epey avantajlı oluyor okulda zaten
Ağustos 2017 doğumlu.seneye 1 zorunlu. Ramdan rapor almak istemiyorum, en kötüsü devamsızlikdan kalsın diyorum bende

Nedenini tam bilemiyorum ama dru öyle söylemiş Yenidoğan’da dikkat edilmesi gerekiyor elektrikli ısıtıcıya vs deyince aklında bulunsun ama buhar makinesi olumlu etkiler muhakkak hava kuruduğu içindir belki de
10 gün UFO+buhar idare edeceğim misafirler gidinceye kadar artık insallh sıkıntısız atlatirim.

İki çocuğumdada böyle olmamıştı hiç.bide diğerleri doğmak bilmediler zorla suni sanciyla başlattık ikisinide.arastirirken gördüm böyle çok kuvvetli tekmeler atiyosa doğması yakındır falan.dedim bilen varmı acaba?bende şaşırıyodum ama gerçekten doğruymuş sipa gözümden yaş getirdi.yirtip çıkacak sandım.

Mrb hanımlar size bir sorum olacak bugün tam 29 gün adet gecikmem oldu 2 defa kan tahlili verdim ama birşey çıkmadı ilk bir hafta gecikmemde belirti vardı ama şuan sadece karın şişkinliği ve ağrısı bide kasıkta ağrı oluyor sizce hamilelik belirtisi olabilir mi?

İyi geceler kızlar bişey soracağım
Sezeryan olacaklar anestezi için yapılan testlerden hastaneniz para alıyor mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…