2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Mrb hanımlar size bir sorum olacak bugün tam 29 gün adet gecikmem oldu 2 defa kan tahlili verdim ama birşey çıkmadı ilk bir hafta gecikmemde belirti vardı ama şuan sadece karın şişkinliği ve ağrısı bide kasıkta ağrı oluyor sizce hamilelik belirtisi olabilir mi?🤲

Mrb hanımlar size bir sorum olacak bugün tam 29 gün adet gecikmem oldu 2 defa kan tahlili verdim ama birşey çıkmadı ilk bir hafta gecikmemde belirti vardı ama şuan sadece karın şişkinliği ve ağrısı bide kasıkta ağrı oluyor sizce hamilelik belirtisi olabilir mi?🤲
Ciddi bir gecikmeden soz ediyorsunuz. Soyledikleriniz de evet gebelik belirtisi olabiliyor bircok kadinda.
Bir haftalik gecikme sonunda aldiginiz negatif kan tahlili haricinde sanirim bir daha kan vermediniz. Bana kalirsa yarin, idrar ya da kan, yine tahlil yaptirin ve sayet negatif sonuc alirsaniz jinekolojik muaynenizi yaptirin, gecikmenin nedenine dair hormon testleri isteyecektir diye dusunuyorum doktor.

İlk bir hafta sonra test verdim pozitif çıktı aradan 17 gün geçtikten sonra tekrar verdim ve bu kan tahlilyle beraber vitamin degerlini fln da istedim hepsi normalmis ama teset negatifdi bende anlamadım zaten şuan da kadın doğum polikinligine gitmek istiyorum ama randevu vermiyorlardı 😔

Muhtemelen rahminizde kalınlaşma olmadığı için adet olamadınız.
Şuanki belirtiler regl belirtileri gibi. Progestron yükseldiğini gösteriyor. Arada yumurtlama olmuş mu olmamış mi, progesteron değerinize baktırarak anlayabilirsiniz..

Beyaz gürültüyü bende duydum ve bunu aldım normalde 1900 fiyatı dolaptan 300 TL'ye aldım 🤭 çocuğunun yatağına olmadığı için kullanmamış sıfır. Bugün kargoya verdi ins iyi bir şey çıkar 😁
Ben beş altı aylıkken abisiyle birlikte odalarına alıştırmak istiyorum arkadaşım dönence önerdi o öyle alistirmis çocuklarını kendileri yatıyor.
Güzelmiş 🤩ama ben bizimiz oyuncak bebek arabayı da koyuyorum .Yani taşınabilir istedim çünkü biz tüm odadayiz yatıyoruz 🤣🤣🤣ve oyuncak hep yanımda ama seninki da vok güzel bu markayı çok seviyorum

Son durumum bugun akciger gelistirici igne vuruldum yarinda vurulup taburcu edecekler. Ilaclarimda ayarlama yapildi. Cuma cagirdi kontrole. Planlanan sezaryen 37.hafta bitince. Umarim hastane sonrasi evde rahat gecer bu 10 gunluk surec
Ah canim hayirlisi sagliklisi olsun insallah🙏🏻 ben kacirmisim arada ya da karistiriyorum artik mesajlari, ne oldu ne yasandi da igneler yapildi bilemiyorum ama yahu..

Ah canim hayirlisi sagliklisi olsun insallah🙏🏻 ben kacirmisim arada ya da karistiriyorum artik mesajlari, ne oldu ne yasandi da igneler yapildi bilemiyorum ama yahu..
Tesekkur ederim canim. 5 gundur hastanede yatiyorum tansiyon seker ve gebelik zehirlenmesi suphesiyle kontrol altina aldilar.Erken dogum riskim devam ediyor. Dayanabilirsek 37.hafta dolar dolmaz doguma alacaklar. Bugun taburcu oluyorum .insallah acil durum olmaz da sikintisiz geçer bu son 10gun..

Yaa gözün aydın hikayeni bekliyoruzz 🥰
Pazar günü 5te yatış yaptım tam 41+0dı akşam 12 ye kadar suni sancı verildi gece kestiler. Sabah 6buçuk gibi tekrar vermeye başlandı akşam 5 yada 5e geliyodu tam emin değilim tam açıktım. Son sancilarda istemsiz olarak ıkınma durumu olmuş buda çocuğun kafasını sıkıştırmış biraz yumurta kafayiz şuan 🤦 kafası o şekilde olunca 2 saate yakınsürdü doğum başı uzun olduğu için tutup bi şekilde cikartamadilar kafasinin bi kısmı çıkmasına rağmen en son kesi attılar hiç halim kalmadı ikinmaya sonlarda ama her şey o sesini duyana kadar 🥺😍

İyi geceler kızlar bişey soracağım
Sezeryan olacaklar anestezi için yapılan testlerden hastaneniz para alıyor mu
Evet aldi.alir
29 gün gecikmiş 2 defa kan testi negatifse hamilelik yoktur
Doktora gittiniz mi gecikmeden dolayı?

İlk bir hafta sonra test verdim pozitif çıktı aradan 17 gün geçtikten sonra tekrar verdim ve bu kan tahlilyle beraber vitamin degerlini fln da istedim hepsi normalmis ama teset negatifdi bende anlamadım zaten şuan da kadın doğum polikinligine gitmek istiyorum ama randevu vermiyorlardı 😔
Nasıl pozitif cikti ve 17 gün sonra verdiniz?

Süt sağma makinesi çok gerekliymiş. Taş gibi oluyor, ağrı yapıyor, ne kadar emse de tam boşalmıyor. Emdiği için de daha fazla geliyor. Sürekli üstüm ıslak, süt olduğunu sonra anladım. Çekince çok rahat, Makine büyük ihtiyaçmış

Süt sağma makinesi çok gerekliymiş. Taş gibi oluyor, ağrı yapıyor, ne kadar emse de tam boşalmıyor. Emdiği için de daha fazla geliyor. Sürekli üstüm ıslak, süt olduğunu sonra anladım. Çekince çok rahat, Makine büyük ihtiyaçmış
Ne aldiniz makinayi? Monchi fazlasını aliyor diyrolar

Kızlar okuyamıyorum inanın hiç fırsat bulamadım şükür iyiyiz ama zor yetisiyorum 2 gündür sıfır uyku sürekli memede herşey yolunda diyorlar ama bu günlerde geçecek sağlıklı olsunlarda.
Güzel dilekleriniz varlığınız için cok teşekkürler.
Harika minik mis kokulu bir bal her an kucağımda kalanlar sağlıkla kavuşsun inşallah.
Doğunca tek dert süt uyku oluyor. Bol bol uyuyun fogurmadan☺️
Ha-ri Ha-ri naptın Cansurs Cansurs göremedim mesajlarınızı okuyamadım tek tek fırsat bulamıyorum çok yoğun geçiyor.

Evet canım mastit olma dikkat et,benim 2. ya birincide perişan oldum aldım bu sefer avent yeşil olanı bakarsan iyi gibi çekişi denemedim çok ama

X