2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Gozun aydin canim yurudukce topaarlarsin zaten

Aynen yaa başımda onca insan ne gerek var birde dir dir akil vermeler oluyor ozellikle kizimda esimle tektik gayet iyidi sadece biri bir yemek yapip gondersin diye bekledim bir tek

Hayirli ugurlu olsun canim. Allh anali babali saglikla buyutmeyi nasip etsin. Agrin acin ne varsa kus olup ucup gitsin

Çok tsk ederim tabiki geçti yarın dikişleri çıkartmaya gidiyorum

Çok çok tsk ederim ❤❤❤❤❤

Tsk ederim evet Antalyadayim Araştırmada doğum yaptım hastaneden çok memnunum .herkese çok ilgili
Ya benim cok yakın arkadasim da orda dogum yapmıştı 3 yil once. O da muayenelerde memnundu ama dogum sırası 9-10 kere igneyle anca uyusturabildigini soylemisti ,igneden de cok korkar.
Sanirim anestezi ekibi cok iyi degil o zmn.

Ben babami bile istemedim kayınbirader diyorsun bende mi tuhaflik var ya bir evde okadar kisi lohusayien kaldiramam kesin Allah sana sabir versin
Bize iki aileden gelecekler, anne babamız, onun kız kardeşi ve benim erkek kardeşim toplam 6 kişi. Ama bizde kalmayacaklar, otel ayarladılar. gündüzleri birden salonumuz dolucak, bizde yurt dışındayız onlar da iki taraf başka ülkelerden geliyor umarım stres yapmam uykum gelirse gündüz vakti uyumaya giderim.. Gece zaten uyumak yok bebekle kocam da öyle olur ikimiz uykusuz uykusuz ben onlara dedim doğum dan sonra gelin diye (23/24 ocaktan sonra) şimdi herkes aynı tarihlerde geliyor bakalım bebek ne zaman gelecek

Allah analı babalı büyütsün

Off bize 6 kişi geliyor anne babamız, onun kız kardeşi benim erkek kardeşim (bizde kalmayacaklar ama ev dolu olucak gündüzleri). Hepimiz başka ülkelerde yaşadığımız için doğum dan sonra sabırsızlıkla gelicekler bizim hikayemiz de böyle uzakta yaşayınca çare yok.

Yaaa maşallah minik nasıl peki kaç kilo olmuş Allahım herkese 38 de gün verip benim 39u beklemem
Minigi ben pek göremedim canım nst de uyuyordu pek tinlamadi tatlı fln. iyiymiş ama 2900 Gr dedi doktorum 3 kilo doğar mı dedim doğar dedi. İnşallah saglikli olsun herşey yolunda gitsin bizim ve hepimiz içinde.
Senin içinde zor kuzum sabrtmek gerçekten çok iyi anlıyorum.

Yeterki sen de bebek de sağlıklı olsun benim asla kilo takıntım yok doktor sanıyor ki ilerde dediği zaman mutlu oluyorum hayır sağlıklı olan neyse o olsun diyorum çünkü şekerden kilo aldıysa ne kadar iyi olabilir ki neyse boşver o konuyu Allahım çok az kaldı desene kasılmalardan korkmasam ne kadar kalsa o kadar iyi ama bilmiyorum giderek zorlanmıyorum desem yalan olur

Ama minikle kavuşmaktan sonra en çok merak ettiğim şey iğne işi bittiği son gün olacak galiba

Çok haklısın canım önemlisi sağlıklı olması.
Suan kaçsın.Gercekten hergun dahada zorlaşiyor kasılma ağırlık baskı. Bende korkuyorum yoksa ne kadar kalsa iyi tabii.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…