2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kızlarr günaydınn. Kontrolden çıktım kesemiz göründü şükür, tam tahmin ettiğimiz gibi 5-6 gün geride, çok net geç döllenme dedi. Normalde 6+0 bugün ama 5+1 çıktı. Yolk sac da çok net göründü, boş gebelik değil dedi doktor. Kesemiz 8 mm, aşağıda değil güzel yere yerleşmiş, kanama alanı falanda yok her şey yolunda dedi. Kalp atışı için haftaya cuma gidicez

bence aynıyız
Ayyyy cok heycanlıııııı az kalmıs ben bile şimdiden heycanlanıyorum randevuma 10 gün var
bakalım ben duyarız diye düşünüyorum ama belki de duyulmıcak
Günaydın ben gidiyorum inşallah akşam
Ama bu sabah göğüslerim eski haline döndü biraz moralim bozuk ay inşallah her şey yolundadır
hayırlı haberlerle gel
Göğüs konusunda daha ne istiyorsun acaba bu dolgun ve acılı hali çok can sıkıcı
Hahahah çok iyiymis hep beraber deliricez
hem de ne
Ahhh inşallah
Memelerim yumusadi
Ama midem bulanmaya basladi 2 gundur
inanır mısın benim de
Öyle eni konu mide bulantısı değil ama bulanmaya ramak kala hissiyatları yaşıyorum

Kızlar bişey sorucam doktorunuz size ilişki hakkında ne söyledi ? Benim doktor kalp atısını duy ama gene de 3 aya kadar önermiyoruz dedi 3. Ayda rahim için faydalı dedi sizinkiler ne ddi

Ben bebeğim şu an bizden bir şeyler aldığını düşünmüyorum daha çok küçük

Kızlar bişey sorucam doktorunuz size ilişki hakkında ne söyledi ? Benim doktor kalp atısını duy ama gene de 3 aya kadar önermiyoruz dedi 3. Ayda rahim için faydalı dedi sizinkiler ne ddi
Bana da 3 ay ilişki yok dedi.
Ama bunu diyen doktora pek itimatım yok
Ama seninki sen iyi diyorsun o zaman kulak vermelisin

Ay canım ya inşallah öyledir umuyorum

Profesyonel değilim ama hissiyat olarak çok küçük daha aradaki kordon falan yeni oluşuyor anladılım kadarıyla ve şu an o bizim yaptıklarımızdan ötede kendi kendime var oluyor bence.
Mesela hamile olduğumuzu bilmeden neler yapıyoruz yeri geliyor ama bi iki hafta sonra bi bakıyoruz hamileyiz

Günaydın cnm vajinal mi görüldü abdominal mi

Ben sormadım ama oğlumda ilk 3 ay önermemişti. Bunda da ilk 3 ay yanaşmam

Doğru bu düşünce banada mantıklı geldi rahatladım biraz sağol canim
Korkma canım şu an daha besinleri sile bizden almıyolar, depolarımızı kullanıyolar. O yüzden onlar da etkilemez henüz
İçime su serptiniz bi oh dedim sagolun

Bu arada tebrik ederim harika bir haberr
Sen benim geçen haftaki halimsin
7,5 mmdim ben de yokk görünmüştü
Demek aramızda 1 hafta var

Bende rüyamda kalp atışını ultrasonda görüyordum, demek ki bilinçaltımızda o varben cuma 6+1 olacağım, kalp atışı için randevu almistim kizlar, inşallah güzel haberler duyarim

şimdi ben size bir şey soracağım

bu ultrason fotoğrafına göre kese ne tarafta sol mu sağ mı? Kesenin yerini sarı okla gösterdim

Eklentiler

• F502DB2E-181A-4C71-A325-7894F0FF22EB.jpeg
    98,2 KB · Görüntüleme: 60
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…