2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
günaydın 🌸 kalp atışı duyma gününe (inşallahh) son 1 gün..
Rüyamda doktor yerine çırak bi çocuk bırakmıştı, çocuk oyun kulaklıklarını kulağıma geçirdi, bir tarafıda çalışmıyordu derinlerden gelen sesi bana dinletiyordu. Bu arada bu sesi bilgisayarsan media playerdan dinletiyordu, hatta kulaklığın kablosu kısa diye kasaya doğru eğilmiştim 🤣🤣🤣
Ayyyy cok heycanlıııııı az kalmıs ben bile şimdiden heycanlanıyorum randevuma 10 gün var

günaydın 🌸 kalp atışı duyma gününe (inşallahh) son 1 gün..
Rüyamda doktor yerine çırak bi çocuk bırakmıştı, çocuk oyun kulaklıklarını kulağıma geçirdi, bir tarafıda çalışmıyordu derinlerden gelen sesi bana dinletiyordu. Bu arada bu sesi bilgisayarsan media playerdan dinletiyordu, hatta kulaklığın kablosu kısa diye kasaya doğru eğilmiştim 🤣🤣🤣
Hahahah çok iyiymis😂 hep beraber deliricez

Ayyyy cok heycanlıııııı az kalmıs ben bile şimdiden heycanlanıyorum randevuma 10 gün var
Benim de bu akşam ve içimi telaş kapladı. Ayyy kızımı tam 16. Haftada hissetmiştim bunda da hissetmeye baslayacagimiz zamanlara isinlansak keskeeee

Kız bizim sat aynı kilolarda aynı ahahahah bende kendimi 56 sanıyodum bi tartıldım 60 cıktım ya 😂😂😂 doktora diyorum bir iki kilo eksik yazamaz mıyız🫣🫣
Ben kızımda gittigimde ayagimda kar botlari (aralik ortasiydi) üstümde kalin bir kazak vardi
Doktor botla tartti beni
Dedim ki hocam adil mi bu😂 dogumun yaza geliyor az kilo almış gibi gozukursun baştan yüksek çıksın demisti😂😂

Benim de bu akşam ve içimi telaş kapladı. Ayyy kızımı tam 16. Haftada hissetmiştim bunda da hissetmeye baslayacagimiz zamanlara isinlansak keskeeee
Ya bende cok merak ediyorum hissetmeyi tekme atsınlar fln o aşama cok özel olcak bide sen biliyosun ben hiç hissetmedim aglarım heralde her hissettikçe😂😂😂🥹

Ya bende cok merak ediyorum hissetmeyi tekme atsınlar fln o aşama cok özel olcak bide sen biliyosun ben hiç hissetmedim aglarım heralde her hissettikçe😂😂😂🥹
Evet 8-9 aylikken aglarsin pis vuruyorlar😂😂😂 duygusalliktan aglar misin onu bilemiyorum çünkü basta bu bagirsagim mi bebek mi anlayamiyorsun 😂 ben 14. Haftada baslayan kelebek cirpintisinin bebek olduğuna anca 16. Haftada emin olmustum

Kızlar merhaba benim gözüm enfeksiyon kaptı Dün bende damla damlattim Damla antibiyotikli olduğu yazıyor internette ve yatarken teramicin göz merhemi kullandım internette bebek için zararlı olduğu yazıyor sizin bilginiz var mı? Çok korktum bunları yaptıktan sonra aklıma geldi zararını araştırmak off Of şu anda da hiç bulunmayan midem bulamaya başladı. Bilgisi olan yardımcı olsun lütfen? 😔

Günaydın ben gidiyorum inşallah akşam
Ama bu sabah göğüslerim eski haline döndü biraz moralim bozuk ay inşallah her şey yolundadır
3 gündür benimde goguslerim eskisi gibi ☹ doktordan çıkınca bize de haber ver ve doktora sorar mısın belirti kaybolması kötü mü diye

X