2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Ben bugün keseyi ve yolk sac ı gördüm canım. Geç döllenme benim, başından beri biliyoduk, bugün de 5 gün geride çıktı. Sağlıkla büyüsünler. Böyle işte benim :)

Benimde solda batma var soracağım, cinsiyeti belli ediyor diyenler var ama cinsiyeti sperm belirlediği için buda çin ve Rus takvimi gibi eglence sayilir
Yok kuzum o doğru değilmiş ne sag sol muhabbeti ne aşerme bizzat gidip ocak subat annelerine sordum hepsi herkessin tersi cıkmıs doğru tutanalr varmıs çin takvimleri yanlıs olmus ahahah

Bilmiyorum canım 28-31 günde arasındaydı döngüm ama yumurta takibi yapmadım bilmiyorum gününü
Biliyo musun ben yumurta takibi yapmıştım
Yumurtlamamam gereken gün ve hatta ondan sonraki bir kaç gün bile bakmışımtım ama hiç yumurtlama görememiştim öylesine değerlendirdik ve tutma olasılığı benim için 0’dı. Adete 7 gün kala kan testi yapmıştım negatifti. Adetim gecikince inan şok oldum gerçekten kafamda bitirmiştim bu ayı.
Ne ara yumurtladım da hamile kaldım hala aklım ermiyor. Geç döllenmenine geçi resmen

Ve kızlar gerçekten hep derler ya bu hamilelik konusunda istemiyeceksin diye çok aynen öyle.

Ben yukarıda yazdığım gibi öylesine deniyordum çokta odaklı değildim çünkü yaz tatiline çıkacaktım ve güzel bir plan yapmıştım. Hamileliğin içinde olmaması gereken planlar.

Ve beklenmedik bir anda hamile olduğumu öğrendim. O planlardan birini iptal etmek zorunda kaldım. Diğerinden de maksimum verim alamadım

Resmen sen planlar yaparken Allah yukarıdan gülümseyerek sana bakıyormuş

Gerçekten öyle en son kaç aydır denedik olmuyordu aşılama yapacaktık. Ağustos ayında temmuzda bayram vs doktorumuz yapmadı. Bizde dedik tatile çıkalım 7 gün sürekli yüzdüm belki günde 3 saat , yürüdüm vs tatil bitti bir kaç gün sonra kaset test pozitif çıktı kafadan atınca oldu hemen

Ben sadece şuna inanıyordum yaşım itibariyle de (33)
Doktorlar 1 sene dene olmazsa tahliller tetkikler vs diyorlar ya. Ben Buna hiç inanmadım 3-5 ay deneyecektim baktım olmuyor eşimi sperm testine kendimi rahim filmine falan götürecektim. Neden o kadar zaman kaybediyimdi. Bir problem varsa boşa geçecek bir seneyi önceden ön görmek istiyordum

Kızlar benimde baya ilginç oldu mesela. Ben bu ay tatile çıktığım için zaten çok ilişki olmadı. Aralıktan beri deniyoruz önceki aylarda hep günaşırı ilişkilerimiz olduğu halde tutmuyordu. Bu ayda ben az ilişki bence olmaz demiştim yine. Hatta 1 ağustosta doktora gittim döngümün 27.günü.doktor mantar ilacı vermek için beta baktı ve 0.10 çıktı zaten negatif çıkınca sildim aklımdan bu ayı tamamen. Sonra fitili kullanırken lekelenmem oldu meğerse yerleşme imiş. Ayın 6sında idrar testim pozitif çıktı. Yani 0.10 olan kan testi ne ara yükseldi de idrarda bile pozitif çıktı aklım hala almıyor. 8sinde 129 bugün 10unda da 324 çıktı sonucum.

Biz de 18 aydır deniyorduk ilk kez bir ayda sadece 2 defa ilişki oldu. Normalde günasiri oluyordu bizim de
Sanırım kafamızda bitirince gerçekleşti

Bizde gebeliği düşününce hemen eşimde bende testlerimizi yaptırdık.

Benim de öyle oldu 18 aydır kafamdaydi. Önceki ay olmayınca bırakıyorum bu işleri gelirse gelir demiştim elhamdülillah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…