2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Merhaba arkadaşlar bende dün tahlil verdim hcg 786.8 çıktı. Perşembe günü sağlık ocağında tekrar tahlil vereceğim. Son regli günüm 10-13 temmuz. Bu hcg normal mi sizce?
İnşallah Allahım sağlıcakla kucağıma almayı nasip ederse sanırım benim de bebeğim Nisan ayında olacak.

Evet kuzum normal cmtsi günü doktor randevusu alıp keseyi görebilirsiniz bence 4 günde 1000-1500 arası rahatl olucaktır

Beklenen adet tarihin ne zaman

Beklenen adet tarihin ne zaman
Beklenen adet başlangıcım 7 ağustostu 2 gün gecikince dün akşam acilde tahlil verdim. Çünkü diyet yapıyordum, eğer hamilelik varsa kötü bir şey falan olur diye tedirgin oldum dayanamadım gidip test verdim. Hcg 786.8 çıktı. Perşembe tekrar vereceğim

Evet kuzum normal cmtsi günü doktor randevusu alıp keseyi görebilirsiniz bence 4 günde 1000-1500 arası rahatl olucaktır
Teşekkür ederim üzerimde farklı Bi heyecan ve korku gibi bir şey var kimseye de şuan bir şey söylemiyoruz sadece eşim ve ben biliyorum. Hani bunları bilen birisine de danışamıyorum o yüzden sizden bunu duymak içimi rahatlattı

Sürekli bu kitabı alsam mi almasam mi diye düşünüyordum. Birde bebekler ne ister kitabı :)

2 gün geçtiyse gayet normal bi değer. Hayırlı olsun

Canim güvenmiyorsun icine sinmeyen birsey varsa yarin başka doktora git, bi muayene ol kanama neden basladi ki, belki çok stres yaptın, sakın ol lütfen
Doktoruma çok güveniyorum, sıkıntılı bi durum yoksa beni asla strese sokmazdı. Geçen hafta da gelişimi iyi gitmemişti ama çok moral vermişti bana. Dış gebelik tanısından da o kurtardı beni. Gideceği varmış kuzum demek ki, tabii ki çok üzüldüm ağladım ama sağlıkla tutunsaydı hiçbişey de varlığına engel olamazdı. Nasip.. ne diyelim

Merhaba hoş geldin canım, değerin çok güzel sağlıkla ilerlesin hep inşallah

Merhaba hoş geldin canım, değerin çok güzel sağlıkla ilerlesin hep inşallah
Hoşbuldum amin inşallah. Tahlil sonuçlarından sonra yine sizlere soracağım. Bana yardımcı olun. Şuan doktordan bile utanıyorum sizde de böyle miydi acaba? Çoğunuz tecrübeli diye düşünüyorum. Ben dün sonuç pozitif falan dedi doktor sonra bir şey soramadım utandım bakamadım bile, iyi ki eşim yanımda girmişti o dinlemiş

Cok haklisin, olanda hayır vardır, sağlık hepsinden önemli ,sağlıklı değilse belki gitmesi senin için daha hayırlı, söylemesi bile acı ama öyle belki...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…