2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Hoşbuldum 😊 amin inşallah. Tahlil sonuçlarından sonra yine sizlere soracağım. Bana yardımcı olun. Şuan doktordan bile utanıyorum sizde de böyle miydi acaba? Çoğunuz tecrübeli diye düşünüyorum. Ben dün sonuç pozitif falan dedi doktor sonra bir şey soramadım utandım bakamadım bile, iyi ki eşim yanımda girmişti o dinlemiş
Tabi ki elimizden geldiğince yardımcı oluruz her şeyde. Burası zaten onun için var 🥰
Sen durumun heyecanıyla da biraz neye uğradığını şaşırmışsındır, zamanla bebişi ultrasonda gördükçe geçer :)

Tabi ki elimizden geldiğince yardımcı oluruz her şeyde. Burası zaten onun için var 🥰
Sen durumun heyecanıyla da biraz neye uğradığını şaşırmışsındır, zamanla bebişi ultrasonda gördükçe geçer :)
Çok teşekkür ederim 😊 evet galiba öyle oldu. Gece öğrendik bir birimize bakıp gülümsedik, arabada da el ele tutuştuk arada baktık gülümsedik, eve geldik baktık biraz bir birimize sonra da uyuduk resmen 😀

Kızlar benim betahcg 1180 cikti bugün adetim 5 gün gecikmis sonucu bu. Sizce 2 gün sonra tekrar yaptirmali miyim kadin dogum randevum haftaya salı çünkü yoksa o zamana kadar beklemeli miyim?

Sanırım 7+0 da çağırmış kalp atışına öyle mi?
Evet evet o zamana denk geliyor
Bilmiyorum bende anlamadım kan tahlili VS de yapmadı sadece ultrason da baktı kese yi gördü ilki düşük oldu deyince önemsemedimi anlamadımki sadık şahine randevu almıştım içerde bayan asistan vardı o dedi bana bunları kalp atışını duyunca folik asşte başlarız dedi çok ilginç ilk defa duyuyorum yni zaten ben içiyorum kendim
Bende gizem hanimdaydm bana da kan tahlili yapmadı sağlık ocağında yaptırmami söyledi. Zaten orda doktoru görmek biraz zor her zaman asistanlar olur ben bugüne kadar hepsinden çok memnun kaldım.

Bak sana vermişler benim kesemde 8 mldi
Yukarıda zaten içiyorum demişsn belki biliyorlar o yüzden vermediler sana çünkü muaneden önce bana sordular kullandığım ilaç var mı yok mu diye
Çok şükğr kuzum benimde 10 gün kaldı kalp atıslarına 🥹🥹🥹
Hadi hayırlısı olsun şimdi geçmez Zaman :) ben keseyi gördüm ya çok mutluyum o kadar mükemmel birsey ki 🙈🧿

Kızlar benim betahcg 1180 cikti bugün adetim 5 gün gecikmis sonucu bu. Sizce 2 gün sonra tekrar yaptirmali miyim kadin dogum randevum haftaya salı çünkü yoksa o zamana kadar beklemeli miyim?
Çok güzel değerin..1000 olarken ben doktora gitmişdim..sende git doktoruna..bekleye bilirsin..daha iyi belki keseyi gördün))

günaydın 🌸 kalp atışı duyma gününe (inşallahh) son 1 gün..
Rüyamda doktor yerine çırak bi çocuk bırakmıştı, çocuk oyun kulaklıklarını kulağıma geçirdi, bir tarafıda çalışmıyordu derinlerden gelen sesi bana dinletiyordu. Bu arada bu sesi bilgisayarsan media playerdan dinletiyordu, hatta kulaklığın kablosu kısa diye kasaya doğru eğilmiştim 🤣🤣🤣

günaydın 🌸 kalp atışı duyma gününe (inşallahh) son 1 gün..
Rüyamda doktor yerine çırak bi çocuk bırakmıştı, çocuk oyun kulaklıklarını kulağıma geçirdi, bir tarafıda çalışmıyordu derinlerden gelen sesi bana dinletiyordu. Bu arada bu sesi bilgisayarsan media playerdan dinletiyordu, hatta kulaklığın kablosu kısa diye kasaya doğru eğilmiştim 🤣🤣🤣
Ah bilinç altı nelere Kadir…
Yarın güzel olsun inşallah 🌿🌿🌿

H Hemsiree2e cnm ben şimdi progestan jgne oldum geldim çamaşırıma enjeksiyon yerinde kan harici boyle yuvarlak ıslaklık olusmus acaba ilacın geri çıkma durumu olabilir mi
Ay sabah sabah ben yanlış okumuşum canım
Yapılan enjeksiyon dışarı çıkmaz kuzum pamuğun ıslaklığı olabilir mi ?

X