2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Aaa niye ya bende bugün Z.kamilden geldim bana da folik asit verdi sadece hatta bunu daha öncede kullaanmam gerekiyormuş öyle söylediler.

Canim güvenmiyorsun icine sinmeyen birsey varsa yarin başka doktora git, bi muayene ol kanama neden basladi ki, belki çok stres yaptın, sakın ol lütfen

Kızlar kizlarrrr
Geldim gittim gördüm keseyi 7.1 milim mış çok şükür 2 hafta sonra gel kalp atışıni dinle dedi.
Sadece folik asit verdi. Yağlı ve şekerli şeyleri az tüketilmeye çalış dengeli beslen dedi. Bide sağlık ocağında gebelik girişi yapıp bazı testleril vermem gerekiyormuş öyle söylediler

Ayy maşallah ya ne güzel bi haber sağlıkla büyüsün minnoş. Darısı yarın başıma

Canim betanin yukselmesi gayet iyi, adetin kac gun geçmişti bide kese göründü mü
Adetim geçeli 2-3 gün oluyor. Kese zaten bu değerler de gözükmez keseye daha var demişti bana doktorum. Rahim kalınlaşması güzel dedi çok erken öğrenmişim tedbir amaçlı progestan başlamıştık inşallah tutunur. Yarın tekrar beta istedi

Yarın kalp atımına gideceksin sen?
Benim de perşembe bakalım heyecanlı ve endişeli zamanlar başladı bile
Hayır benim geç döllenme 3-4 gün kadar, 4+5 de henüz kese yoktu. Zaten o gün değerim de daha 565 ti. Doktor pazartesi gel görünür dedi ama ben çarşambaya aldım randevu garanti olsun diye. Daha keseyi görcem nasipse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…