2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Evet haklısın bu değerle daha kese görülmez ama beta iyi yukseliyorsa korkma bence bana progestron bakılmadi mesela haftaya kalp atışında aç gel testlerini yapalım demisti doktor o zaman bakacak heralde, cok önemli birsey olsa hemen bakmaz mi, bende şaşırdım ama hapla tedavisi mümkün ya hapta kullanıyorsun Allahin izniyle tutnacak

Bilmiyorum moralim bozuk inşallah tutunur

Aaa niye ya bende bugün Z.kamilden geldim bana da folik asit verdi sadece hatta bunu daha öncede kullaanmam gerekiyormuş öyle söylediler.
Bilmiyorum bende anlamadım kan tahlili VS de yapmadı sadece ultrason da baktı kese yi gördü ilki düşük oldu deyince önemsemedimi anlamadımki sadık şahine randevu almıştım içerde bayan asistan vardı o dedi bana bunları kalp atışını duyunca folik asşte başlarız dedi çok ilginç ilk defa duyuyorum yni zaten ben içiyorum kendim

Bak sana vermişler benim kesemde 8 mldi

Canım progesteronu 8 olup sağlıkla devam eden bir sürü gebelik var hemen umutsuzluğa kapılma

Kızlar selam tekrardan. Tatıldeyım cok giremıyorum buralara. Dun soyle bı ruya gordum paylasmak ıstedım sızınlede. Doktora gıdıyorum kontrole doktor cocugun saglıklı dıyor. Bırde bak kız olacak sarısın bır kız yolda dıyor sızce nedir bu ruyanın anlamı?

Çok şükğr kuzum benimde 10 gün kaldı kalp atıslarına

Kızlar kitap almak isteyenlere önerim herşeyi o kadar detaylıki ansiklopedi gibi bebek ultrason fotograflarınızı yapıstırcagınız yerler doktor notları randevu tarihleri kısa bir ajanda bebeğine özel anılarını yazagın yerler içeriği de cok geniş hafta hafta geniş anlatmıs hastalıklardan bahsetmiş doğumdan bahsetmiş yarın okucam

Eklentiler

• A0F55D55-1DD7-4806-A497-0DAB686897B1.jpeg
    97,3 KB · Görüntüleme: 42
  • EBC5BF76-2F85-4C03-A226-BF64D6A1F29E.jpeg
    85,3 KB · Görüntüleme: 35
  • 394BE66D-B18F-4480-AE11-0CE9C4FEA1B8.jpeg
    75,6 KB · Görüntüleme: 35
  • 1BFA9815-E686-445D-958C-43AE11F40F95.jpeg
    106,1 KB · Görüntüleme: 34
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…