2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Doktorun kim canım

Tabi doktorun tavrina kimse birsey diyemez onemli olan sizin guvenmeniz, bu sekilde yaklasiyor olabilir.Devlette yaptirilmadigi takdirde imza alindigini biliyorum ,çevremde ki kişiler de imza atarak yaptirmadi, tüm Türkiye uygulamasını bilemiyorum.

Valla doktor isi cok karisik, kiminin hiç beğenmediğini kimisi cok seviyor, ben kadin doktor istiyordum ısrarla perinatolog o kadar hoşuma gitti ki onda mı devam etsem diyorum şimdi gebelik takibi yapıyormuş, ama ben en çok doktor gören olacağım muhtemelen, is yeri başka doğum başka eşimin isi başka yerde olunca şuana kadar zaten 3 doktora gittim

Yaa kızlar oturdum bir paket cipsi bitirdim. Çok pişmanım yaa. Netten de yeni okudum baya kötü şeyler yazıyor. Canım çok sıkıldı

Böylesi de zormuş. Ama olsun mecburi. 3 doktorun 3ü de içine sinse güzelce ilerlersin

Yaa kızlar oturdum bir paket cipsi bitirdim. Çok pişmanım yaa. Netten de yeni okudum baya kötü şeyler yazıyor. Canım çok sıkıldı
Bende dün yarım paket yedim. Bir şey olmaz bi kereden. Çok nadir canımız istediğinde yemeliyiz bence. Fazla ve sık tüketim sorun olur. Bir de vücuda olumsuz sinyal göndermemek gerek. Yedim bitti tamam dedim ben dün ve bir şey olmaz diye düşündüm. Azıcık da hakkımız olsun. İnsanlar neler neler yiyor. Bizler çok dikkatli ve özenliyiz.

Her gün yeme işi sıkıntı, böyle bir kere yemişsiniz hemen bir şey olmaz gönlünüzü ferah tutun. Canınız cips istediğinde Züber'in Noutos cipsleri var içeriğine de bakın güzel, ondan yersiniz

Evet düşündükçe daha çok zararı olabilir aslında. Tamam düşünmeyeceğim yedim bitti gitti

Her gün yeme işi sıkıntı, böyle bir kere yemişsiniz hemen bir şey olmaz gönlünüzü ferah tutun. Canınız cips istediğinde Züber'in Noutos cipsleri var içeriğine de bakın güzel, ondan yersiniz
Aklımda bulunsun teşekkür ederim birden fazla yiyince şuan tiksindim bir daha istemem gibi geliyor da belli olmaz tabi 5 haftalıkken falan koca kase çekirdek çitidim çok da severim ama bi tiksindim daha çitiyemiyorum. Bir şeyden fazla yemek çok iyi gelmiyor galiba

Benimde salı randevum var ama iki gündür bişey hissetmiyorum çok rahat bi sürece girmiş gibiyim buda beni biraz korkuttu yarın sabah devlete gitmeyi düşünüyorum rahatlamak adına inşallah bir sıkıntı yoktur hepimize sağlıklı sıkıntısız hamilelik diliyorum,

Bende devlete en son gittiğimde 10 haftaliktim ikili test giriyorum dedi ben istemiyorum dedim ama ben öneriyorum sen bilirsin dedi Bi dahaki gittiğimde 14 haftalık olucam acaba haberim olmadan kan ver diyip yaparlarmi sanki birine yapmışlardı öyle okumuştum yanlış hatirlamiyosam

Canim ben üniversite hastanesinde , bi defter vardi açtılar, tarama testini istemiyorum yazdırıp imzalattilar ustte baska kisilerinde yazisi imzasi vardi ama benim doktorumda aldirmayacaksan yaptırma dedi, bence istemiyorum diye girdilerse yapmazlar.

Kızlar egzama hastalığı olan var mı? Bu ara benim çok arttı cips yememin de etkisiyle sanırım kaşıntıdan duramadım egzama kremimden sürdüm fakat içinde kortizon olduğu için aklıma takıldı nette de çok bilgi göremedim bilgisi olan var mı? Doktoruma sorcam ama daha kontrolüme var o zamana kadar kötü oldukça sürsem mi bilemedim

Kızlar sata göre 11. haftanın içindeyim ve bu hafta karnım bi anda kocaman çıkıverdi, bu normal mi hala inanamıyorum. Ben 5 aylıkken falan bu kadar olur diye düşünüyordum.

Bence gayet güzel canım farklı gözler görüyor farklı fikirler almış olursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…