2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Canım bnde 10 senedir içiyorum 10 ağustos akşamı öğrendim hamile olduğumu hastaneden çıktığım anda bıraktım bir nefes bile çekmedim sonra hiçte canım istemedi öyle söyliyim. benden 9 gün sonrada eşim bıraktı sigarayı1 ayı geçti onunda maşallah hiç istemedik. inşallah sende hemencik iğrenirsin isteğin biter tamamen

gözünüz aydın darısı başımızaaa teoriler tuttumu pekiii

Göz aydınlığı olsun inşallah kızlarımız artıyor, hangi teoriler tuttu benim en merak ettiğim yüzük tuhaf bi şekilde tutuyor

ayy canım çoook sevindim inşallah sağ salim kucağınıza alın bebişinizi darısı daha öğrenemeyen bizlerin başına artıkkk

Aralık ayında bi düşüğüm oldu biraz korkuyorum ister istemez o zaman da vajinal bakılmıştı teselli olarak insan ona bağlıyor işte acaba ondan mı oldu diye
Hayır hiç alakası yok inanın benim de martta düşüğüm var ben de bu yüzden çok evhamlıyım ama sağlıklı oluşmadıkları için düşüyorlar o kadar harika yaratılmışız ki nasıl ki kediler yaşamayacağını anladıkları yavruları terk ederler bizim de vücudumuz reddediyor sorunlu olma ihtimali olan bebeği besleyip büyütmeyi. İnşallah bu sefer sağlıkla gelişecek bebişiniz

İnşAllah canım çok teşekkür ederim

Aralık ayında bi düşüğüm oldu biraz korkuyorum ister istemez o zaman da vajinal bakılmıştı teselli olarak insan ona bağlıyor işte acaba ondan mı oldu diye
benim doktorum kese ve kalp atışı görmeye gititğimde vaginal bakmıştı.6 haftalıktı o zaman.küçük olduğu için karnından duyulmazmış kalp atışı onda
sonrasında ama karından baktı

Haberine çok sevindim sağlıkla gelsin inşlllah kızın

Benim de haftaya cuma belli olacakmış sonuç

Yok 2 kızım var onlarda da yaptırmadım . Yine yaptırmayı düşünmüyorum

Yapıyorlar evet

Doktorun tavrı saçma geldi ama . Me alaka yani 2 li testin bir risk söylediğini bilmiyor mu adam? Kesin olmayan bir şeyde neden diretiyor anlamadım. Ayrıca sanki Allah korusun çocukta sıkıntı çıktığında bunu doktor mu yapmış oluyor ki doktora dava açılıyor Muş?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…