2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
özel hastane bankosunda çalışanlar da bir o kadar mutsuz suratsız/ misal benim gittiğim medicalpark göztepe
Allahtan doktor iyi
Onlar da var tabiii ama doktor iyi olunca onların pek önemi kalmıyor neyse ki :) ben ilk doğumda gittiğim hastane ve doktor ile devam ediyorum. Böyle eskiden tanıdığım arkadaşlarımla tekrar görüşmeye başlamışım gibi bir his

Tahmin edebiliyorum, doktorlar suan herseye sikayetci oluyor canim, başımızın tacı hepsi Allah eksiklerini göstermesin ama malesef sesini azcık yukseltsen beyaz kod veriyorlar
Kiz normalde çok tahammulsuz sinirliyimdir hic ses bile yukseltmedim kalktım kağıtlarımi istedim şikayet edicem tavrınızı dedim olay bu

devlet artık karşılamıyormuş bana böyle söylendiği için özelde yaptırdım bende
Ben gittim bugün yapılıyormuş hepsini talepte bulundu doktor sistemden. yarın da yaptirmak için kan vermeye gideceğim işte. Belki hastaneye göre degisiyordur bilemedim. Çok kapsamlı bı yerde değildi gittim yer gerçi ama halletmiş oldum

Selam kızlar, sizde bulantılar hala devam ediyor mu? Kesilen varsa kaçıncı haftada kesildi acaba?
Benim kesildi çok garip bi şekilde bi anda. 10+6 da bitti. Prilam içmiyorum artık. İstanbul’u bırakıp annemin yanına Yazlığa Didim’e geldim. Yemek vs yapmıyorum. Onun etkisi de olabilir belki bilemedim

Selam kızlar. Özel muayenelerde testler vs nasıl yapılıyor biliyor musunuz? Ya da sona kadar gideyim, doğum nasıl oluyor? Cumartesi randevu aldım, heyecan dorukta

Selam kızlar. Özel muayenelerde testler vs nasıl yapılıyor biliyor musunuz? Ya da sona kadar gideyim, doğum nasıl oluyor? Cumartesi randevu aldım, heyecan dorukta
Özel muayenede başladım ama doktorumu cok sevmeme rağmen biraktim testleri ysptirmak sıkıntı acil bisey olsa insan şaşırıyor kendimi güvende hissetmedim

Kiz normalde çok tahammulsuz sinirliyimdir hic ses bile yukseltmedim kalktım kağıtlarımi istedim şikayet edicem tavrınızı dedim olay bu
Ya bende tam tersi, bi doktor bana ters davrandı o an hicbirsey diyemedim, çıkıp ağladım, öyle olunca insan kendine sinir oluyor, niye ben böyleyim diye

ayyy bi türlü alıntı yapamıyorum ya, kk mı bozuldu nedir

snowflake88 canım senin ultrasonla benimki çok benziyor.
bi kız da bana geliyor gibi ama Rabbim hakkımda hayırlısını versin

Seninki de kız bence, büyük bi merakla bekliyorum

Ben özel kliniğe gidiyorum testler mecburen dışarda yapılıyor sağlık ocağında yada ücretli olan testlerde anlaşmalı yerinde yaptırıyorum. Doğum içinde istediğiniz hastaneye geliyorum dedi daha fazlasını söylemiyor. Sadece özel hastanelerin bir kısmı malesef para için birşeyler istiyor benden o yüzden ( anladığım şey ailelerden para kopartmak için bişey varmış yalanı uydurtmak) bu tarz hastanelere gitmiyorum onuda zamanı gelince konuşcağız dedi. Bu yüzden özel hastane tercih etmedim. Birde tabi özel hastanelerde son ana kadar normal doğum yada ben giricem diyip girmemeleri ve bilerek sezeryana almaları seçimimi ondan yana kullandırdı

Benim kesildi çok garip bi şekilde bi anda. 10+6 da bitti. Prilam içmiyorum artık. İstanbul’u bırakıp annemin yanına Yazlığa Didim’e geldim. Yemek vs yapmıyorum. Onun etkisi de olabilir belki bilemedim
Artik ikinci trimestere girdik sayilir yani hamileligin balayi dedikleri belirtiler azalicak

Saglik ocagi hepsini yapıyor. Hastaneye bile gitme bence

Zaten zorlama yok. İkili testi reddederseniz benimle çalışamazsınız diyor şimdiki doktorum. Zorla olacak şey değil. Kendisi de belirtti. Onunla devam etmek istersem test sonucunu görmeliymiş. Ben de istediğim için tamam dedim. Ayrıca çoğu yer imza almıyor. İstemiyorum diyince tamam diyormuş. Burada da çok yazıldı.

Ya bende tam tersi, bi doktor bana ters davrandı o an hicbirsey diyemedim, çıkıp ağladım, öyle olunca insan kendine sinir oluyor, niye ben böyleyim diye

Beni de eski doktor bozuntusu sinir etmişti. O an bir şey demedim diye çok kızdım kendime ama aynı hastanede başka bir doktora geçiş yaparak ve bunu eski doktorun asistanın yanına gidip bir soru sorma bahanesiyle bildirerek sinir ettim. Asistanı şok oldu başka birine başlayacağımı duyunca. çok bozuldu. içimin yağları eridi. İkisine de eksi puan ohh
Hastane yetkilileri tarafından da görülecek bu. İyi oldu

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…