2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244

Evet adam prof zaten. Çok etkiledi beni de.
Dedi ki eğer ki her şeye rağmen doğuracağım derseniz imza atmanız gerekiyor.
Çünkü engelli çocuk doğurup sonra doktorları dava eden de çokmuş. Ben ona izin vermem dedi.
Sonuç iyi olsun da 1 hafta geç olsun. Beklersiniz mecbur.

Selammm,

Ben gecen hafta öğrendim 4 haftalık hamile olduğumu. Öğrendiğim gibi bir anda bıraktım (20 yıldır içiyorum) aşırı zorlanıyorum. Bugun 6. gün ve halen nikotin isteği var. Sizin kaçıncı günde isteğiniz azaldı?

Canim heryerde imza alıyorlar zaten, imza almalarının tek nedeni de bu, doktor bizi bilgilendirmedi çocuğum ağır engelli doğdu denmesin diye, bu yuzden bilgilendirme yukumlulukleri var ancak hicbirsey zorunlu yapılamaz ne test ne amniyosentez sadece çok hayati durumlar hariç mudahale edemezler, hukukcular da bilir ki bu davalardan birsey çıkmaz zaten doktora kusur verdirmek çok zordur kaldi ki imza da atıldıktan sonra doktorlar kendini garantiye alıyor, hepimizin evladı sağlıkla doğsun inşallah

Bende de oluyo ama bi gün sağda ertesi gün solda. Ağrı olsa dert olmasa dert ya her şekilde kendimi tasalandırmayı başarıyorum yani
Benim rahmim solda film cekildiginda ogrenmistim orasi sizlayinca anliyorum. Mesela benim sag yumurtalikta kist var bugun de o sizliyo

Hakaret etmemişsin birsey yapmamışsın, kişinin yasal hakkımı kullanacağım sikayet edeceğim demesi tehdit olmaz, birsey çıkar belki diye şikayet etmiş seni, bosa adliyeye is yükü ve senin canını sıkmış

Eveet öğlen bahsettiğim testleri istemek için aldığım randevuma gittim. Doktor istediğim tüm testleri talepte bulundu . Laboratuvar için saat geç olduğundan sabah tekrar gideceğim bı. Yapilabiliyormus yani , bu iyi oldu :)

devlet artık karşılamıyormuş bana böyle söylendiği için özelde yaptırdım bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…