2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Doktor hiç tahmin yapmadi mi aslında az çok anlamıştır, kafa sanki erkek gibi ama içim kiz dedi
Hiçbir şey demedi. Onlar emin olmadan konuşmuyor anladığım kadarıyla. Sadece nub teorisine göre bakınca kız denebilir. Ama tutan bir teori mi araştırmadım. 11+1 bugün. Haftaya belki tahmin yapar.

Hiçbir şey demedi. Onlar emin olmadan konuşmuyor anladığım kadarıyla. Sadece nub teorisine göre bakınca kız denebilir. Ama tutan bir teori mi araştırmadım. 11+1 bugün. Haftaya belki tahmin yapar.
Nub çoğunlukla doğru çıkıyor canim , kaan kocatepede dinlemiştim ben anlamıyorum ama anlıyorsan muhtemelen kızdır

Memnun kaldığınız bir doktor bulmanıza çok sevindim inşallah hep böyle ilerler
Test yaptırmanıza da ayrıca sevindim, bilimin nimetlerinden faydalanabiliyorken faydalanalım
Sağlıkla gelsin minikk

Eliptik çok zor değil mi? Yürüyüşü deneseniz? Belki eliptik bana zor geliyordur, yanlış da düşünüyor olabilirim

İyi gunler arkadaslar 5+6 günlük gebeyim dun doktor kontorlum vardi keseyi gördüm sadece yolk denilen seyi görmedim daha normal mi sizce sizler ne zaman gormustunuz

Hayir yapma hafif yürüyüşler yap

Gidip ogrensem ilk size soyliyecem çünkü ilk siz erkek dediniz ins bugün yarın gidecem biraz karnım agriyo mecbur gidecem korkuyorum bişey olur diye
Benim için bebeğin cinsiyeti hiç önemli değildir fakat anne tarafımda çok fazla kız var. Annemler 6 kardeş 5i kiz sadece 1 erkek var. Hepsinin çocukları kız. 1 erkek olan dayım da Almanya'da yaşıyor. Onun da 3 kızı oldu. O yüzden biraz taktılar erkek olsun diye. Yengem bir doktora gitmis doktor Türk. Erkek çocuk icin bir yöntem anlatmış ona. Yengem o yöntem ile erkek çocuk sahibi oldu. Tesadüf derdim ama aynı yöntemi teyzem uyguladi onun da 3 kız üstüne oğlu oldu. Şimdi diğer teyzem deniyor ondan henüz haberim yok. Yani ben o zamanlar saçma buluyordum nedir yani padişah soyu mu yurutuyorsunuz niye bu kadar önemli diye ama hep kız olunca bir de erkek evlat olmasıni insan tabii ki ister.

canım ben senin 14+1 ultrasonu görmedim.
atsana bakayım
14 haftalık kocaman hala anlaşılmadı mı ya
Ay kizlar biraz hasta gibiyim ins covid filan olmamisimdir alerji gibide burnum yanıyor basim agriyor ins daha ilerlemez kan sulandirici kullanıyorum ama gidip test mi versem ekstra ilsc filan kullandırırlarmi
burun yanıyorsa covid değildir
boğazın acıyor ya da hapşuruk öksürük genelde kovid oluyor
ayrıca kovidsen de korkma yani yeni mutasyon zararsız ilaçsız geçiriyor

yeni doktor bulmana çok sevindim

doktorunun gerçekten bir bilim insanı olmasına da ayrıca sevindim
hayırlı sağlıklı sonuçlar canım

Korkmayın sebebi kuzum yok gelişimi filan duruyor diye okudum bi kac yerde ondan korkuyorum kizimi gelişimi durup kaybetmiştim ya fobi oldu bende

Bnde eşime demiştim bu millettin dili olmasa ne fark ediyo bana iki kızım yeterdi ama olmuyo gercekten değişik yani rabbim her iki duygudanda mahrum bırakmasın

Yok bn kalp atışı için gittim 6+2 de. Kalp atışı yoktu adettin son günü olmuş tekrar gittim 8 de gittim daha gitmedim millet çok merak ediyo işte buda kız diye bnde gitmek istemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…