2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Bnm iki kızım var illk kızım 10 haftalıkken hissettim ikinci kızım 8 haftalıkken hissettim kimse inanmaz diye eşime gösterdim eşim hemşire evet dedi bebek bu komşumuz dedi tmm dedi buda kız şimdi 3 cu ye hamleyim 14 hafta oldu hissetmedim sürekli soruyolar hissettinmi kizlar erken selam veriyomus
Ne kadar erken hissetmissin valla tebrikler 😊 ben de arada bi kipirti gibi gidiklanma gibi bisey hissediyorum gibi geliyo ama sonra da gaz hareketi gibi geliyo henuz heh bu bebek galiba dedigim bisey hissedemedim. Ilk gebeliklerde daha gec hissedilebiliyomus ultrasonda hareket ettigini gormesem belki endise ederdim ama henuz ben hissetmiyorum oysa o kipir kipir 🙏🌸

Ne kadar erken hissetmissin valla tebrikler 😊 ben de arada bi kipirti gibi gidiklanma gibi bisey hissediyorum gibi geliyo ama sonra da gaz hareketi gibi geliyo henuz heh bu bebek galiba dedigim bisey hissedemedim. Ilk gebeliklerde daha gec hissedilebiliyomus ultrasonda hareket ettigini gormesem belki endise ederdim ama henuz ben hissetmiyorum oysa o kipir kipir 🙏🌸
Bnde göbekli değilim ilk bebegimdede erken hissettim degisiyo gebelikler

Merhaba güzel anneler halsizlik ve mide bulantısı ile boğuşuyorum.Bide okullar açıldı yatmak istiyorum ama bebelerim sabahçı öğrenci 🤣Sizde durumlar nedir

Ay kizlar biraz hasta gibiyim ins covid filan olmamisimdir alerji gibide burnum yanıyor basim agriyor ins daha ilerlemez kan sulandirici kullanıyorum ama gidip test mi versem ekstra ilsc filan kullandırırlarmi
Geçmiş olsun canım. İlaç vermiyorlar diye biliyorum. Çok ağrın varsa bir parol mu içsen acaba? Ben de çalışmaya başlayınca iyice hassaslaştım. Hep maske takmaya başladım işte. Üstümü de sıkı giyiniyorum. Üşütmeye müsait bir ay

Hiçbir test yaptırmayacağım diyen ben haftaya ikili test vereceğim. Çünkü yeni doktorum ben bu testi hastanın kararına bırakmam dedi. Yapılması gerekiyor dedi. Kimse ikna edemiyordu beni ama adamı sevdim. İkna oldum.
Eski doktorum ve asistanı ne kadar beş para etmezmiş bir kez daha anladım bu doktora başlayınca. Umarım hep böyle ilerler. Beni memnun eder.
Haftaya ölçümlerine bakılacak ve test olacak.
Bakalım.

Geçmiş olsun canım. İlaç vermiyorlar diye biliyorum. Çok ağrın varsa bir parol mu içsen acaba? Ben de çalışmaya başlayınca iyice hassaslaştım. Hep maske takmaya başladım işte. Üstümü de sıkı giyiniyorum. Üşütmeye müsait bir ay
Vücut ağrım yok böyle burnum yanıyor basim agriyor ins covid değildir kan sulandirici kullanıyorum ama tedirgin oluyorum yine de

Ya kizlar benim 3 gundur kalcam cok agriyor :KK43: sanki cok spor yapmisim kalca calismisim gibi batiyo popom afedersinuz :KK43: yasayan var mi boyle bi durum

E5AA9C83-5939-4049-BF3A-F4536DF0D6D4.jpeg

Bana da bir tahminde bulunur musunuz? 😊

Fazla bi kilo artisim olmamasina ragmen karnim asiri derecede buyuk duruyor, 4-5 hafta onceki kilomla suanda aramda 1 kilo fark yok bile ama karnim 6 aylik hamile gibi 🤦🏻‍♀️ Cok asiri hareketsiz oldugum icin bir cogunun odem kaynakli oldugunu dusunuyorum evimde eliptik bisiklet var gunluk 30 dk yavas tempoda yapsam sizce sorun olurmu

bilmiyorum eşimin doğum günü erkek olduğunu bilsem supriz yapacam ama biri kız dedi biri erkek Dr gidemiyorum nedense iki kızdan sonra mı ne içim kız diyo sayfada sizden başkada iyi anlayan varmı biri daha baksın gideyim hastaneye😂
Canim o kadar hafta nasil doktora gitmeden durdun meraktami etmedin 😂😂 elimden gelse ulstasona bagli yasayacagim ben

Canim o kadar hafta nasil doktora gitmeden durdun meraktami etmedin 😂😂 elimden gelse ulstasona bagli yasayacagim ben
😂😂😂😂 Ya çok soruyolar cinsiyeti ne diye apap buz tanidiklar 8 kişi hamileyiz en küçükleri bnm 3 kişi tek öğrendi digerleri ogrenmedu 😂 bn merak ediyorum acaba ne diye çokta soruyolar öğrenmek istemiyorum

X