2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Aaa öyle mi ben devlette sordum ikiliyi yapmak zorunda mıyım diye. Hayır hiç bir şeyi yapmak zorunda değilsin senin vereceğin karara bağlı herşey dedi
Canim ben devlette yaptırmadım, sadece istemiyorum diye kağıt imzalattilar, bunu da ilerde doktora dava fln açarız diye yapiyorlar

Canim bi arkadaşım ankarada özel bi doktorla aynı şeyi yaşayıp, dereyi geçerken at değiştirilmez mantığıyla değiştirmemis, doğum da da sıkıntı yasadi kadınla davalık, mutlaka o doktoru değiştir bence de, bence 12 yi beklemeden de bi git hem suan cok büyük değil ya, bi baksın 12 de belki detaylı ya yönlendirir veya kendi bakar

bu doktorların bizden öğreneceği çok şey var . Yüzük testi bile bilmeyene doktor demem ben hahahaah

Düğünlerde fazla oynayıp zıplama canım bidaki kontrolün ne zaman senin peki tarama testleri vs yaptırmıcakmısın

Ahahah evet sonradan fark ettim diğer yazdıklarını dediklerinde haklılık payın var tabiki... Kusura bakma uzatmış gibi oldum sadece içimdekileri yazmak istedim . Rabbim hiçbirimize kaldıramayacağı yükü vermesin

Aaa öyle mi ben devlette sordum ikiliyi yapmak zorunda mıyım diye. Hayır hiç bir şeyi yapmak zorunda değilsin senin vereceğin karara bağlı herşey dedi
Arkadaşım Beştepe de doğum yapmak istemiş ikili testi getir demişler .İkili testi olmayanı başka doğum Hastanesi'ne sevk ediyorlarmış . Kuzenim haberi olmadan yapılmış ikili sonuçlarda tesadüfen gördü

O omur ozguven canım naptın ? herşey yolundamı
Canlar selam,
Doktordan çıktım şimdi bebek göründü çok küçük ve yeni gamilelik, adet tarihini söylemesen 5-6 haftalık derdim dedi.
Kalp atışı görülmedi haftaya çağırdı.
Sağlıksız olsa yolk kesesi bebeğe dönüşmezdi di mi

Eklentiler

• 76F4DBFE-72BB-48A4-82D2-0AB04B37E625.jpeg
    98,2 KB · Görüntüleme: 66
biz demiştik sana annesi maşallah maşallah 6 haftada zor kalp atımı bende 6+3 te duymuştum. Haftayada kalbini dinlersiniz tamamdır. Çoksevindim gözünüz aydınn . lekelenmeni sordunmu ? bittimi şuan bence yerleşmeydi o dün

Canım bence memnun değilsen bekleme hiç değiştir doktorunu daha fazla ilerlemeden. İmkanın varsa şimdiden bi git yeni doktora. 12 de ölçümler için tekrar çağırır

Ufkumu açtınız çok sağ olun canlar bi an önce harekete geçeyim o zaman.

Progestan verdi, gebeliğin devamı için çalışıcaz dedi
Çok küçük henüz dedi
Yumurtlama tarihime göre 7 hafta olmam gerekir ama demekki geriden geliyo minik

Çok şükür canım ins haftayada kalp atısını duyarsın yakalar o ztn minik sonradan merak etme

Maşallah canım gelişim göstermiş ki bebek görünmüş çok şükür, gözün aydın bi kaç güne kalp atışı da duyulur

Haydi gözün aydın canım
Minik adımlarla geliyor gelmekte olan demek ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…