2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kızlar 6 haftalıktı di mi bu ramzi ona göre bakıyodunuz hadi cinsiyet tahmini alayım😂😂😂

Eklentiler

• 1170F6D5-54B4-4AFE-92B5-7476D570D018.jpeg
    1170F6D5-54B4-4AFE-92B5-7476D570D018.jpeg
    98,2 KB · Görüntüleme: 48
Canlar selam,
Doktordan çıktım şimdi bebek göründü çok küçük ve yeni gamilelik, adet tarihini söylemesen 5-6 haftalık derdim dedi.
Kalp atışı görülmedi haftaya çağırdı.
Sağlıksız olsa yolk kesesi bebeğe dönüşmezdi di mi🥰
Dönüşmezdi bence, maşallah haftaya da kalbini duy inşallah 😊🌸

Günaydın canım sana bir şey soracağım.
Şimdi ben doktorumu değiştirmem gerektiğini ifade etmiştim çünkü insan gibi davranmıyor. Artık onu çekemicem.
En başından ona gidiyorum. Normalde 12+0’da tekrar gidecektim. Bana vitaminler verecekti ayrıca burun kemiği ense ölçümüne falan bakacaktı.
Fakat şimdi yeni bir doktora başlayacağım için o kadar süre beklemeden randevu alsam mı? Şimdi 10+2’yim. 3 ayın dolmasını beklemeden yeni doktora görünmem daha mı iyi olur sence? Ne düşünüyorsun bu konuda?
A AloeeVeraa canım sana da soruyorum aynı soruyu. Mesaj yazdığını şimdi gördüm.
Sizce ne zaman gideyim? Tecrübenizle fikir istiyorum😇
Canım ben de doktorumu değiştirdim 6+2de eski doktoruma gitmiştim 11+4te yeni doktoruma gittim
Eğer su anki doktorunun yeterli bilgi vermediğini, bir şey kaçırdığını düşünüyorsan haftaya yeni doktoruna gitmelisin. Ama sadece tavır sikintisiysa normalde ne zaman gideceksen beklemen daha iyi olur. Ben olsam öyle yapardım 😊

Canlar selam,
Doktordan çıktım şimdi bebek göründü çok küçük ve yeni gamilelik, adet tarihini söylemesen 5-6 haftalık derdim dedi.
Regl zamanına çok yakın zamanda hamile kalmışsın demek ki canım
ayyy çok mutlu oldum

Canlar selam,
Gözün aydın canım benim çok sevindim sağlıkla al kucağına inşallah 🥰

Regl zamanına çok yakın zamanda hamile kalmışsın demek ki canım
ayyy çok mutlu oldum
Canımm çok teşekkür ederim, ne bilim biz her gün seviştik😂😂 ben bir ayda 3-4 yumurtluyorum biliyorum hangisi tuttuysa artık🙈🙈
Bin şükür canım, iyiki varsınız❤️❤️

Kızlar bir şey soracağım
Hamilelikte evde lazer kullanımı hakkında sağlam bir kaynağa ulaşan oldu mu?
Ipl cihazım var ama kullanıp kullanmama konusunda kararsızım.
Bir suredir zaten çıkmıyor diye kullanmıyordum ama hamilelikle birlikte en azından ayda bir kullansam da doğumda rahat olsa diye düşünüyorum 🤣
Doktora sormadım henüz. Bi sorayım bakalım ona da 😬

İnsanın bi ultrason aleti alıp evde akşama kadar bakası geliyor 😂 eşim bi ara ciddi ciddi teklif etti 😂 şimdi bize de 1 ay sonraya verdi ama insan heyecanlanıyormuş ya bana yeni yeni geliyor bu hisler
Dün gece aynısını ben söyledim o cihazdan evde olsa yatar sürekli izlerim ne yapıyor diye dedim gülüştük😀 bence çok merak ettiğinde git acilde Bi gör çık ben cidden öyle yapacağım artık 😀

Ayrıca kahveyi tık diye bıraktım içmek istiyorum ama içemiyorum🤷🏻‍♀️
Ve farkettim ki kahve içmeyince benim enerji yerlerde sürünüyor.
İstiyorum ki tüm gün yatem 🫣
Özellikle mutfağa girmek/yemek yapmak asla istemiyorum. 🥲

Kızlar bir şey soracağım
Bir suredir zaten çıkmıyor diye kullanmıyordum ama hamilelikle birlikte en azından ayda bir kullansam da doğumda rahat olsa diye düşünüyorum 🤣
Aslında kanıtlanmış bı zararı yokmuş ama yinede doktorun onayını almak lazım

Kızlar bir şey soracağım
Benim net bi bilgim yok ama kullanılmaz bence canım. Yani riske atmaya değmez. Çünkü normal lazere gidenlere de hamilelikte bıraktırıyolar lazeri

X