2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Benim daha 13 gün var zaman gecmiyoooo, 12. Haftalarda doktorum hep 4 boyutlu ultrasonla bakmış cinsiyetleri orda net görmüştür bana da bakarsa görür
Dun gittiğimde normal ultrason doktor tahminim var ama demem dedi, bugün 3 boyutlu da bakan doktor bakar bakmaz tahmini mi söyleyeyim mi dedi

Ya bende internette okudum çok değişen var, cok güvenmemek lazım bu haftalara demek ki
Ya benim bi akrabamın 12. Haftada belli oldu hemde kızdı doğdu bile ben oglumu 16. Haftada öğrenebilmiştim, bunda inşallah o kadar beklemem doktorum 12. Haftada tahmin ediyorum ama 14. Haftada kesin söylüyorum dedi bakalım artık

Amin inşallah, geçecek canim ,kafanı meşgul et ,onu düşünme , surda 1 gün var
Eşimle ve iş arkadaşı ve eşiyle yemek planımız vardı, eşim iptal edeyim mi dedi ama iptal ettirmedim.
Antalyaya yeni taşındım ve kimseyi tanımıyorum, o hanfendiyle tanışıp yeni bi çevre oluşturmak istiyorum.
Yoksa böyle evde otur, sadece buna odaklan psikolojim bozulacak
Olacak olan olur engelleyemem, Yaradan’a sığındım. Ne gelirse başım üstüne
Desteğiniz bana her daim iyi geliyor, yalnız hissetmiyorum sayenizde

Ya evet bu benim de çok aklımı kurcalıyor. Ben çocuk düşünmeye başladığımdan beri evde kendim boyamak yerine kuaförde organik boya ile boyatıyordum. Ama en son temmuz başında boyandı saçlarım. Her yer beyaz nerdeyse. Şakaklar çok gözükmesin diye kahkül kestirdim, onu da kullanmak dertli sürekli kuaföre gidip fön çektiriyorum
3. Aydan sonra boyatılabildiğini duymuştum, organik boya ile ama. Benim doktorum ne der bilmiyorum tabiii

Ya bende internette okudum çok değişen var, cok güvenmemek lazım bu haftalara demek ki
Aslında evet bu haftalarda biraz güvensiz oluyo sonuçlar, bana da oğlumda 12.haftada ikili tarama yapılırken kız gibi sanki ama bi şey söylamek için çok erken kesin konuşamam şimdi dedi. 14.haftada erkek olduğunu çok net öğrendik pipiyle

Cok doğru düşünüyorsun, sağlıkla gelecekse gelecek, sağlıklı değil gidecekse sen en iyi doktora da git çaresi yok canim, Allah sabrını gücünü artırsın ve hayırlı sonuçlar al, mucizen olsun

Benim beyazlarım baya baya çok ama hiç boyatmayı düşünmüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…