2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
şu çıkıntılı erkeği çok merak ediyorum. eve gidince oğlumun resimlerine bakıcam çıkıntılımı değilmi :bicak::KK31:
Cinsiyetini öğrendiğimiz gün oglumun ultrason fotoları 😅 alnı çıkıntılı mı anlayamadım tam ama bacak arasındaki çıkıntı ben burdayim demiş 😅😅

Eklentiler

• IMG_20220916_170508.jpg
    IMG_20220916_170508.jpg
    72,9 KB · Görüntüleme: 78
  • IMG_20220916_170340.jpg
    IMG_20220916_170340.jpg
    78,3 KB · Görüntüleme: 85
Evet kuzum ramzi patladı 😂 yüzük testi kalmıstı elimizde ona tuttu dedin ekşi tatlı olayı ztn bende inanmıyodum vucut neyi istiyosa onu çekiyor cnku 🤭 eşin ne tepki verdi peki o ne istiyodu
Ya kız istiyordu ama ilk duyunca oğlan dedi, kaynanamda oğlum kiz istiyordu erkek olacak demek ki diyor, millet erkek ister ben bide urfada calisiyorum burda erkek kıymetli ,benimkiler kiz istiyordu bende ki de şans 🤣🤣

Şuan kanamam yok, ağrım var ama şiddetli değil yerleşme ağrısı gibi.
Kanamam gelir bu ağrıyla diye düşündüm ama gelmedi.
Beklemedeyim.
Gelen de aslında kan gibi değil o beyaz akıntıyla birlilte pembemsi bişeydi

Acilden giriş yapıldığında kadın doğumcu oluyor mu? Bu saatten sonra doktor kalmaz hastanelerde
Canim ekstrem bi durum varsa arıyorlar bilgi alıyorlar bildiğim kadarıyla, tam teşekküllü bi hastaneye gidersen risk görürlerse doktorda gelebilir, mesela şehir hastanesinde oluyor diye biliyorum

Evet kuzum ramzi patladı 😂 yüzük testi kalmıstı elimizde ona tuttu dedin ekşi tatlı olayı ztn bende inanmıyodum vucut neyi istiyosa onu çekiyor cnku 🤭 eşin ne tepki verdi peki o ne istiyodu
benim eşim ilk kız istiyordu. Doktora her gittiğimizde pipisimi var diodu şimdi iyiki oğlum olmuş diyor :KK70:
Cinsiyetini öğrendiğimiz gün oglumun ultrason fotoları 😅 alnı çıkıntılı mı anlayamadım tam ama bacak arasındaki çıkıntı ben burdayim demiş 😅😅
ay bizde böyle görmüştük büllüğü :halay:tabak gibi meydandaydı

Canim ekstrem bi durum varsa arıyorlar bilgi alıyorlar bildiğim kadarıyla, tam teşekküllü bi hastaneye gidersen risk görürlerse doktorda gelebilir, mesela şehir hastanesinde oluyor diye biliyorum
İnşallah gerek kalmaz, şimdilik devam eden bir durum yok.
Kızımda da her adet dönemimde kanamam olurdu ama bunda biliyorsunuz muallakta olan bir durum olduğu için tedirgin oldum. Yarına sağ salim çıksaydık inşallah neyse görseydik durumumuzu🙏

Kızımda da her adet dönemimde kanamam olurdu ama bunda biliyorsunuz muallakta olan bir durum olduğu için tedirgin oldum. Yarına sağ salim çıksaydık inşallah neyse görseydik durumumuzu🙏
belkide bebek yerleşti yerine o da olabilir. Sabah olsun hayırlısı ile :KK200:

Kizlar kesin değil ama kesin gibi konuşuyorum inşallah yanılmam, instagramda arzum du adı sayfanın orda yüzde 68 kiz dedi tutmadı, çin erkek dedi, rus kiz dedi, kan değişimi kiz , ramzi kiz, bulanti az oldu, eksi tatlı hepsini canim çekti, yumurtlama günü iliski olmadi aslinda once oldu ben en cok buna guvendim ama bebekte cok buyuk cikiyor tam 6 gun buyuk cikti yani belki de yumurtalama gunu olmus ama ben anlamamisim,işin ilginci yüzük hep ileri geri yaptı yüzük tuttu🤣
Yüzüğe çok güveniyorum demiştim 😁

şu çıkıntılı erkeği çok merak ediyorum. eve gidince oğlumun resimlerine bakıcam çıkıntılımı değilmi :bicak::KK31:
Bu haftalardaki usg lere bak ama canım. Tam bu ikili test zamanlarındaki kafa yapıları erkeklerin farklı oluyo. Sonra zamanla kız erkek hepsi aynı oluyo

Amin inşallah, geçecek canim ,kafanı meşgul et ,onu düşünme , surda 1 gün var

X