2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
kızlar birazönce çok açık pembe lekelenmem oldu, yarın adına ümitsiz mi olmalıyım yoksa hamile olmasam 19 eylülde regl olmam bekleniyordu o yüzden mi oluyor lekelenme ilk hamileliğimdeki gibi bilemedim.
Düşük olsa böyle yavaş yavaş mı başlıyor kanama?

Arkadaşlar elimizde bir yüzük testi mi kaldı şimdi bütün teorileri erkenden patlattık
Kizlar kesin değil ama kesin gibi konuşuyorum inşallah yanılmam, instagramda arzum du adı sayfanın orda yüzde 68 kiz dedi tutmadı, çin erkek dedi, rus kiz dedi, kan değişimi kiz , ramzi kiz, bulanti az oldu, eksi tatlı hepsini canim çekti, yumurtlama günü iliski olmadi aslinda once oldu ben en cok buna guvendim ama bebekte cok buyuk cikiyor tam 6 gun buyuk cikti yani belki de yumurtalama gunu olmus ama ben anlamamisim,işin ilginci yüzük hep ileri geri yaptı yüzük tuttu

uzanın yarına kadar her ihtimale karşı. kanamanız artarsa endişelenmeyin sakin olun. İnşallah devamı gelmez

Canim dinlen, artarsa beklemeden şimdiden doktora git

ay ben de denedim şimdi alyans testini, daireler çizdi bakalım tutacak mı

hahahahha adım çıkıcak ne bileyim garip geliyor ya tuhaf yani bence ama mecbur olunca insan alışmak zorunda kalıyor tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…