2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kızlaaaar @BUKITOKI E Emirikonun Annesi S sultansultan90 B Birdurumvar @AloeeVeraa I ipti , bugün detaylı ultrasonda hoca tahmin yapayım mı dedi, erkek dedi, bütün teoremler bende patladı, x-y nasıl patladı ya şaşkınım 🤣 B BarbieveKen
Yaaa😅 demek ki alın çıkıklığıyla alakası yokmuş
Haftaya bizde cinsiyet bombaları patlatacaz o zaman I ipti B BarbieveKen G Gzmyts53 baska en yakın kontrolü olan var mı
Evet inşallah perşembe 😊 sağlıklı olsunlar da inşallah hepsii

Ben esimi ikna edemedim gitmedim bugun 😁 bide telefonda dalga geciyor sen gitmissindir dinlemezsin beni diye ay keske dinlemeseydim😁😁

Bir sorum olacak sizlere 😞
Ay sonu 12.haftam bitiyor. Fakat doktorumdan hiç memnun değilim. Bu kritik dönemde muayene çok önemliydi aslında. Doktor mutlaka bekliyorum dedi. Bu zamana kadar o baktı.
Ama insan gibi davranmıyor. Sanki devlet hastanesine gidiyorum.
Sinirlerim bozuldu artık. Çok soğuk ve nezaketsiz. Bugün bunu anladım.

Sizce detaylı ultrason için son kez buna mı gitsem yoksa direkt doktorumu değiştirsem mi?
12.hafta bitimi yeni doktor mantıklı mı?

Ay sonu 12.haftam bitiyor. Fakat doktorumdan hiç memnun değilim. Bu kritik dönemde muayene çok önemliydi aslında. Doktor mutlaka bekliyorum dedi. Bu zamana kadar o baktı.

Sizce detaylı ultrason için son kez buna mı gitsem yoksa direkt doktorumu değiştirsem mi?
Perinatolog değilse zaten gtme 12.haftada cnm

Canım eger memnun değilsen fazla geç kalmadan değiştirmeni öneririm

Papatya0593 Papatya0593 canım sen yine mi doktora gittin de erkek dedi? Ben zaten sana erkek demişim 😁
Canim dun normal kontrole gittim, ikili tarama yaptirmamaya karar verdigimiz için hoca detayli ultrasona, perinatolog a yönlendirdi , bide 20. Haftada tekrar perinatolog a gidecegim🌸biraz üst üste oldu ya bende rahatsiz oldum bebek rahatsiz oldu mu 2 gündür diye çünkü bugün en az yarım saat bakıldı bebeme🤣 aynen sen demiştin büyük olasilikla erkek dedi hocada bakalim😅

İkili çok önemlii bi muayene daha dayanabilirsin bence sık dişini hangi şehirdesin?
İkili test de yaptırmayacağım ben ama detaylı bakacağım vitaminlerini vereceğim çok önemli bir muayene dedi. Her muayene sonrası kontrole de çağırıyor mutlaka ama kadında ruh yok işte. Çok itici tavırları.

İkili test de yaptırmayacağım ben ama detaylı bakacağım vitaminlerini vereceğim çok önemli bir muayene dedi. Her muayene sonrası kontrole de çağırıyor mutlaka ama kadında ruh yok işte. Çok itici tavırları.
Ben bugün tam 12 çıktım, folik asit kes dedi, vitamin mineral de verilmedi, tam kan sayımımada bakilmisti, herkese demir vs. veriliyor mu bana neden birsey verilmedi🤔

Doğuma 3-4 hafta kala bile değiştirenler var. İçinize sinmiyorsa mutlaka en erken zamanda değiştirin. Şimdi değiştirmezseniz her geçen gün daha geç oldu gibi hissedip bu saatten sonra değiştirmeyeyim diyebilirsiniz.
Umarım beğendiğiniz, uyuştuğunuz, sevdiğiniz bir doktor bulabilirsiniz 🤞🏼🤞🏼🍀

Ben bugün tam 12 çıktım, folik asit kes dedi, vitamin mineral de verilmedi, tam kan sayımımada bakilmisti, herkese demir vs. veriliyor mu bana neden birsey verilmedi🤔
Bana d vitamini, multivitamin, ayrıca omega 3 vereceğini söyledi. D vitamini eksik çıktı çünkü. 20.haftada demir verecekmiş. Kan ilaçlarına başlayacağız demişti.
Genelde veriyorlar aslında. Bazıları kalsiyum da veriyormuş. Bana bir şey demedi o konuda. Belki hatırlatsan verir. Ya da kan sayımında hiç eksik bir şey çıkmamış olabilir. Benim demirim de eksik değil ama yüksek de değil. O yüzden takviye yapacağız dedi. 🤔

X