2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Hoşbuldum Canm 🦋 ayy hiç mi hissetmez insan 😃 hiç belirtim yok arada Ufak bel ağrıları bide yani 2 kere falan böyle alttan iğne batıyor gibi sancılar geldi kii onlar normalde de olurdu bende 🙈 ultrason da görene kadar catlarimm bennn😀😀😀😀
Ne zaman gidiceksin canım doktora bende sabah öğürmeler basladı ya sonrasında bel agrısı yerini alıyor

Ben pek anlamıyorum o işlerden, anlayan varsa yapsa çok güzel olur 😍
Bende anlamıyorum hiç ama olsa güzel olur herkes tam belli olur bide yani o kadar bekledim bı tabloya adım yazılsın diye 🤣🤣🤣
Editör açmıs kızlar nasıl olucak biz kendimiz açsaydık topiği yapabilirdik suan nasıl yapcaz ki
Bilmiyorum ki rica etsek bizden biri alsa topigi olur mu yardım ederler bence
Ne zaman gidiceksin canım doktora bende sabah öğürmeler basladı ya sonrasında bel agrısı yerini alıyor
12 Ağustos cuma gideceğim. Sen gittin mi
Hadi maşallah başlamış belirtiler sende inşallah çok da rahatsız etmez miniğin seni :KK36:

Günaydinlar kızlarrr bende aranıza katıldım 4 yıllık hasretim tedaviye baslicam dediğim ay beni buldu 🙈😃😃 bat 4 temmuz 5 gün gecikmeyle cuma akşamı kan verdim 2179 çıktı hafta sonu girdi araya doktor yok 12 ağustosa randevu buldum çok şükür ❤️🌷
Kan değeri iyi güzel ama ben hiç Bir şey hissetmiyorum dünden beri kafayı yicem millet hemen hissediyorum faln dio ama bende tık Yok normal mi
Çok tebrikler ben sizi hatırlıyorum 🎉
Çok mutlu oldum 🥰🥰 sanırım normal kaç haftalık şu an?

Bende anlamıyorum hiç ama olsa güzel olur herkes tam belli olur bide yani o kadar bekledim bı tabloya adım yazılsın diye 🤣🤣🤣

Bilmiyorum ki rica etsek bizden biri alsa topigi olur mu yardım ederler bence

12 Ağustos cuma gideceğim. Sen gittin mi
Hadi maşallah başlamış belirtiler sende inşallah çok da rahatsız etmez miniğin seni :KK36:
Dün gittim kuzucum çok şükür bat 4 gün gecikmeyle karından gördük kesemizi 10 gün sonra kalp atışı için gidicem darısı senin başına hadi haberleri bekliyoruz canım

Çok tebrikler ben sizi hatırlıyorum 🎉
Çok mutlu oldum 🥰🥰 sanırım normal kaç haftalık şu an?
Çok teşekkürler şükür gebelik topiklerine yazmak nasip oldu Rabb'im her bekleyene nasip etsin :KK37::KK36::KK200: bilmiyorum ki acilde baktım kan degwrime göre 5. Haftanın içindeyim yani internette öyle dio 😀
Dün gittim kuzucum çok şükür bat 4 gün gecikmeyle karından gördük kesemizi 10 gün sonra kalp atışı için gidicem darısı senin başına hadi haberleri bekliyoruz canım
Ayy çok şükür ❤️ ilk kan değerin kaç çıkmıştı bide son ader tarih ne acaba haa bide kaç haftaliksin çok sordum kusraaa bakma 🤭😃

Çok teşekkürler şükür gebelik topiklerine yazmak nasip oldu Rabb'im her bekleyene nasip etsin :KK37::KK36::KK200: bilmiyorum ki acilde baktım kan degwrime göre 5. Haftanın içindeyim yani internette öyle dio 😀

Ayy çok şükür ❤️ ilk kan değerin kaç çıkmıştı bide son ader tarih ne acaba haa bide kaç haftaliksin çok sordum kusraaa bakma 🤭😃
Sizin son adet gününüz ne zaman?

Kuzum ben regle iki gün kala 307 ögrendim sonra iki gün sonra verdim salı günü bat günümdü 553 yükselmiş cmtsi de doktorda kese göründü daha betaya gerek duymadı doktor kese görününce bat günüm 2 agustostu bugün 5 haftalık gözüküyorum bende uygulama indirdim ona göre bakıyoeum bende

Kuzum ben regle iki gün kala 307 ögrendim sonra iki gün sonra verdim salı günü bat günümdü 553 yükselmiş cmtsi de doktorda kese göründü daha betaya gerek duymadı doktor kese görününce bat günüm 2 agustostu bugün 5 haftalık gözüküyorum bende uygulama indirdim ona göre bakıyoeum bende
Çok şükr gördüysen ne mutlu 💜 bende uygulamaya bakıyorum işte 4 hafta 6 gün yazıyor hepimiz aynı gidiyoruz hemen hemen

Çok şükr gördüysen ne mutlu 💜 bende uygulamaya bakıyorum işte 4 hafta 6 gün yazıyor hepimiz aynı gidiyoruz hemen hemen
Benimde 4+4 ama geç döllenme çünkü ovulasyon takibi yaptım 🙈 acaba ne zaman görürüm keseyi, doktorum yarın çağırdı ama gözükmez bence ☺️

Benimde 4+4 ama geç döllenme çünkü ovulasyon takibi yaptım 🙈 acaba ne zaman görürüm keseyi, doktorum yarın çağırdı ama gözükmez bence ☺️
Bende keseyi merak ediyorum yarın gittiğin vakit beni bilgilendir lütfen merak ederim inşallah görürsün 🦋😆 bende cuma gideceğim o zaman a kadar görünür diye düşünüyorum bide beta yüksek

X