2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Arkadaslar sanırım bu topiğe bende dahil olacagım.dün hamilelik testi yaptım silik çıktı.bugun testi tekrarladım düne göre daha koyu cıktı bat 5 agustostu.Testlerimin görsellerini atıyorum.Tek olan test dünkü. 3 lü testin oldugundada alttaki testler bugunun testleri üstteki dünün.

Eklentiler

• 20220806_194717.jpg
    20220806_194717.jpg
    101 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG-20220807-WA0003.jpg
    IMG-20220807-WA0003.jpg
    67,4 KB · Görüntüleme: 40
  • IMG-20220807-WA0002.jpg
    IMG-20220807-WA0002.jpg
    57,7 KB · Görüntüleme: 39
Arkadaslar sanırım bu topiğe bende dahil olacagım.dün hamilelik testi yaptım silik çıktı.bugun testi tekrarladım düne göre daha koyu cıktı bat 5 agustostu.Testlerimin görsellerini atıyorum.Tek olan test dünkü. 3 lü testin oldugundada alttaki testler bugunun testleri üstteki dünün.
İkinci çizgi görünüyor kan verme imkanınız olsa keşke 🤲🥰

Çizgi görünüyo bütün testlerde, kan ver istersen canım. Gözün aydın sağlıkla gelsin bebişin 😍

Kızlar ya bugün ben de hiç kasık bel ağrısı falan yok gibi, belirtisiz bi gün. Dün baya ağrıyodu, dün ağrıyo diye endişeliydim. Şimdi de bunu taktım kafaya 🙄

Benim adet olma durumum olmaz tup bebek cinku progestan igne oluyorum her gün normal gebelik değil ama b9 türlü akışına bırakamıyorum 4 bebek kaybettim çünkü kalbim ağzımda hep bir de belirti arıyorum ondan herhalde daha çok evham yapiyorum aslında akışına bırakmak en güzeli
Aa o kısımlarını bilmiyordum canim ama şu açıdan da bakabilirsin tecrübelisin, olumsuz birsey olursa onu da bilirsin ve hamdolsun yok , bi test ver için rahat etsin diyorum o zaman bende😊🌸

Alışveriş demişken 🤣🙈 şu ultasonu gördükten sonra ilk işim bı kaç parça almak 😁 nasıl hevesliyim çeyiz düzen genç kız gibi duzucem herşeyi hayırlısyla 🧿🤭
Biz bugün eşimle gezdik ama bişey alamıyoruz. Kalp atışından sonra ufak tefek almaya başlayacağız. Ama kıyafetler en sona kalacak cinsiyet öğrenmeden pek bişey yapılmıyor

Kızlar ebebek internet alışverişine özel hamile günlüğü 1 TL, benim gibi sevenlere duyurulur 🥰
Ben internetten banu çiftçinin kitabını aldım hem yararlı bilgiler var hafta hafta süreçlerden bahşediyor hem sana özel günlüğü var ultrason resmini yapıştırabiliyosun sipariş verdim bende bekliyorum bakalım 🫣

Canim adet olmadığına kanama olmadığına göre gebelik devam ediyor ve beta artıyor, 2 kere baktirdiysan yeterli , bundan sonra doktora git, şimdi beta az artsa takıyoruz cok artsa takıyoruz, en iyisi cok bilmemek bosver ,tadını çıkar, 6. Haftadan sonra belirtiler artacak , şimdi en rahat günlerimiz 🌸
Valla benim sabahları öğürmem şiddetli gögüs sancısı ve bel agrım var daha ne olabilir ki baska 😟

Kızlar ya bugün ben de hiç kasık bel ağrısı falan yok gibi, belirtisiz bi gün. Dün baya ağrıyodu, dün ağrıyo diye endişeliydim. Şimdi de bunu taktım kafaya 🙄
Aynı ben 😂 psikopata bağladık iyice ya bende öyleyim kuzum tek değilsin merak etme 😂

X