2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Hoş geldin canım. Sağlıkla hepimiz kucağımıza alalım inşallah 🤲🏼 değerin baya yüksek aslında, pazartesiye falan bile görünür ama haftaya garanti olur. Bi kez daha kan ver bence artışı görmek için
Hoşbuldum hepimiz sağlıkcakla kucağımıza alalım 🥰
Benimde bat in 2. Günü 1128 çıkmıştı aslında normal tedirgin olacağınız bir durum yok, sadece gec dollenme olanlarin biraz düşük 😊
şuanda içime su serptin çok sevindim bunu duyduğuma 😍
Vermene gerek yok bende bat günü verdigimde 553 dü salı günü 4 gün gecikmeyle keseyi bugün karından görüldü cok şükür bence seninde gözükür kuzum direk doktora git
Yaa o zaman ben haftayı hiç beklemiyim çok sabırsızlanıyorum 🙏 hepinize çok teşekkür ederim

Kızlar ben calıstıgım için hani tahlilleri devlette veya saglık ocaklarında yaptırmak gibi maalesef vaktim olmuyo izin problemleri vs oldugundan sigortaların hepsini arastırdım sonpo 17-19 arası sadece tahlil tok demir hayat tüm paketi 30.000 en mantıklısı medical park 13.000 tertemiz 😂😂
ben de çalışıyorum habire izin almam zor aslında
Kuzucum yeter sadece en basta kese ve kalp için gidiceksin iki hafta arayla sonrasında ztn ayda bir muayeneye çağırıyorlar
I ipti ’nin yazdığı hesaba göre hesapladım da ondan yetmiyor dedim:)
30.haftaya kadar ayda 1 kez
30dan sonra ayda 2 kez
36dan sonra her hafta muayene yazmış
Bu şekilde yetmiyor 😃
B BarbieveKen canım senin medical parktaki doktorun kim acaba bi araştırayım
ben daha hiç gitmedim cnm arkadaşım gidiyor
çağrı aydın

günaydın kızlar
Çook önemli bir şey sorucamm
Bebeğin sma lı olup olmayacağını baktıklaro bir test yapılıyormuş sağlık olacağında
Bu konuda bilgisi olan daha önce yaptırmış olan var mı??
Okuduğum bazı yerlerde çocuk sahibi olmadan önce baktırmak lazım diyor
Şu an bakılma ihtimali var mı acaba??😕

ben de çalışıyorum habire izin almam zor aslında

I ipti ’nin yazdığı hesaba göre hesapladım da ondan yetmiyor dedim:)
30.haftaya kadar ayda 1 kez
30dan sonra ayda 2 kez
36dan sonra her hafta muayene yazmış
Bu şekilde yetmiyor 😃

ben daha hiç gitmedim cnm arkadaşım gidiyor
çağrı aydın
Kuzum ama şöyle düşün sen normal sigorta paketi de alsan onlardada dokuz hak oluyo sana 15-20 muyanaye hakkı veren paket yokki

günaydın kızlar
Bebeğin sma lı olup olmayacağını baktıklaro bir test yapılıyormuş sağlık olacağında
Bi arkadaşım hamile, o hamileyken baktırdı sağlık ocağından ama kaçıncı haftada baktırdı hatırlamıyorum. Onu öğreneyim. Hamileyken bakılıyo yani canım

Kizlar pek birsey hissetmiyorum belirti filan kontrole de daha vsr nasıl geccek bugünler hep acaba hersey yolunda mı endişesi var
Malesef bebeğin hareketlerini hissedene kadar bu süreç böyle gidiyo canım. Zamanla daha da azalıcak belirtiler ve hep iyi mi diye düşünücez hareketleri hissedene kadar 😑

günaydın kızlar
Ben yaptırdım önceden, gebe kaldıktan sonra anlamlı olmaz diye biliyorum testin yapılması.
Güncelleme✋🏻 baktım yapılabiliyordu isterseniz yaptırsabilirsiniz🌈

Kuzum ama şöyle düşün sen normal sigorta paketi de alsan onlardada dokuz hak oluyo sana 15-20 muyanaye hakkı veren paket yokki
O zaman bunu da medical parkla konusmak lazım
Sen ne zaman alacaksın paketi??
Bi arkadaşım hamile, o hamileyken baktırdı sağlık ocağından ama kaçıncı haftada baktırdı hatırlamıyorum. Onu öğreneyim. Hamileyken bakılıyo yani canım
Ayy canım lütfen sana zahmet

O zaman bunu da medical parkla konusmak lazım
Sen ne zaman alacaksın paketi??

Ayy canım lütfen sana zahmet
Canım standardın üzerine çıkmazlar bu bir paket düşün ztn suan 5 haftalık olduk 28. Haftauaya kadar ayda bir gidiliyor cıkar 5 23 hafta kalıyor sen bu aşamada 5 hakkını yiyorsun 28. Haftdan 36 ya kadar 2 şer hafta gidiyosun toplam 7 hakkın oldu 36. Haftadan doğıma kadar sürekli gittigini düşün ztn doğuma ne kaldı 3 kere bile gitsen ztn bir muayeneden sonra kontrol hakkın doğucak ole düşün suanlık fazla paket eklemek bence mantıksız he öle bişey varsa ekletirmek istiyorsan sen konus canım telefonla ara ben ilk telefonla bilgi almıstım cnku telefonla dönerler sana ben cnku bidaha 20 sinde gidicem

günaydın kızlar
Kuzum hamileylken de genetik testi diye bişey var 10. Haftadan sonra kan örneği alıp yurtdısına gönderiyorlar raporu orda inceleyip bütün genetigini kromozomlarını herşeyini inceleyip cinsiyeti de ortaya cıkıyor sana geri gönderiyorlar ama biraz tuzlu galiba

Kuzum hamileylken de genetik testi diye bişey var 10. Haftadan sonra kan örneği alıp yurtdısına gönderiyorlar raporu orda inceleyip bütün genetigini kromozomlarını herşeyini inceleyip cinsiyeti de ortaya cıkıyor sana geri gönderiyorlar ama biraz tuzlu galiba
O test sadece kromozomlara bakıyor genetik hastalık farklı birşey ins kimse yaşamaz Allah korusun hepimizi

X