2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Zaten doktor konusunda çok hassasım dun gercekten kanamadan cok ortamın verdiği sıkıntıdan eve geldim ağladım esim bile etkilendi o yüzden gitmicez bi daha oraya

merhaba , medipol esenlerde hangi doktora gidiyosunuz acaba orayı öneriyolar burcu hanım var sanırım iyi doktor diyolar.

Oo senin bebiste kocaman olmuştur şimdiye ben gecen hafta perşembe gittim bi sıkıntı yoktu şükür yakalamıştı haftasını. 29unda tekrar randevum var bakalım cinsiyet tahmini yapar belki

Benimde kendi doktorumda aynı şeyi söyledi kiz kardeşim profesör yanında staj yaptı oda her gebe takibinde bunu söylüyormuş bende o yüzden diğer 2 gebeligimde de yaptirmadim bunda da yaptirmicam

Aminn, doktor tanıdık eşimin arkadaşı, ondan dolayı çekinmeden fikrini söyledi bence canim

Evlilik yildonumunuz kutlu olsun Allah nice evlilik yildonumleri nasip etsin evladınızla sağlıkla huzurla

Cinsıyet tahmini yapan varmi kizlar ?

Eklentiler

• F25CFFE6-7586-492F-BB16-87D6BFEAAB66.jpeg
    108 KB · Görüntüleme: 62
  • 0B32204A-EF6B-4CF4-AD05-236A9D231F15.jpeg
    105,3 KB · Görüntüleme: 61
Oo senin bebiste kocaman olmuştur şimdiye ben gecen hafta perşembe gittim bi sıkıntı yoktu şükür yakalamıştı haftasını. 29unda tekrar randevum var bakalım cinsiyet tahmini yapar belki
Evet inşallah sağlıkla ilerlemiştir ve şuan kocaman olmuştur. Çok heyecanlıyım ama ayrıca da kendimi hamile gibi de hissetmiyorum uzun zamandır doktora gitmediğim için ee hareket falanda hissetmiyoruz bu haftalarda çok garibim yani :) 13.haftan oluyor heralde 29unda belki söyleyebilir ben oğlumu 13te öğrenmiştim. Hemde net bi şekilde göstermişti kendisini sıpa hiç ümitlenme anne kız değilim demek istemişti sanırım

Evet 13 haftaya girmiş oluyoruz bakalım hayırlısı sağlıklı olsunda bulantın falan olmadı mi valla çok şanslısın maşallah diyeyim

Kızlar yine ben :)
Videoyu seyrederken fark ettim iki kese var gibi geldi bana siz de bakar mısınız?
Doktor görmemiş olamaz değil mi?
Kist falan mı acaba?

Eklentiler

• DF529AF2-49C2-4EE6-8FE6-3182A3380981.png
    331,9 KB · Görüntüleme: 62
Kızlar 8hafta 5 günlük hamileyim aşırı kasık ağrılarından doktora gittim ve düşük tehlikemin olduğunu söylediler çok korkuyorum benimle aynı durumda olan var mı

salatadan korkan bana tulum peyniri şokuuuuu
bu kadar detayı bilmiyordum mozarella vs yasak sanıyordum, pınar beyaz sürülebilir peynirler nasıl?
Pastorize sütten yapılan peynirler ok. Tulum peynirinin orjinali bayaa derinin içinde bekletilerek yapılıyor ya o yüzden tulum (hele ki küflü tulum) bildiğim kadarıyla yasak. Sürülebilir peynirler ok. Kaşar peyniri de ok. Beyaz peynirlerde de yine üzerine bakıp pastörize sütten elde edilmiştir diye yazıyorsa ok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…