2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Canim kist olabilir ya , kese olsa kese derdi bence
Bir önceki gittiğimde çatlamış yumurtan var demişti kiste mi dönüştü acaba , ama kist var diyr de bişey söylemedi.
Ay bu canım doktor beni muallakta bıraktı hep,
Eşimden utabmasam çoktan gitmiştim başka doktora şimdiye kadar ama o tutuyo beni:)
Kusura bakmayın sizin de kafanızı şişiroyrum 🥰

Ankara da yaşayan arkadaşlar 😊 hangi doktora hastaneye gidiyorsunuz doğum paketi aldınız mı?
İlk gebeliğimde bülent alp aydın’a gittim.
Aşırı memnundum kendisi ilk rahim nakli ameliyatında yer almış bir doktor.
Benim zamanımda akrapolde çalışıyordu ama şimdi özel muayehanesi var. Memorial ile anlaşmalı sanırım ama fiyatlarla ilgili bilgim yok canım.

Amin inşallah pkos hastasıyım çok zor gebe kalabiliyorum bebeğimi kaybetmek istemiyorum çok endişeliyim
Canım benim anlıyorum seni.
Ben tüm gebeliklerimi kanamalı ve kasık ağrılı geçiriyorum.
Çok şükür kızım 8 yaşında, şimdi de bilmiyorum sağlıklı mı.
Yaradana sığınmaktan başka çaremiz yok.
Dilerim seninle olmayı seçer bebeğin ve sağ salim kavuşursunuz.

Iyi akşamlar kizlar bayadir giremiyorum foruma. Oğlum okula başladı onun alışma süreci bide hasta oldu falan derken hiç bakamadım epey de mesaj birikmiş ama okuyamadım. Bişey sormak istiyorum sizlere. Ben 10 gün önce doktora gittim bebeği ölçtü 6+4 de gitmiştim ultrason 6+5 gösterdi. Doktor satla uyumlu dedi. Sonra benim lekenlenmelerim oldu biara kırmızı geldi falan korktum tekrar gittim doktora. Bebeği ölçtü kalp atışını dinledi herşey iyi dedi ama bu sefer 7+1 çıktı ultrasonda. Aslında ben 7+6 ydim. Bana sıkıntı yok geç döllenme olmuş dedi. Ama bir oncekinde sat ile uyumlu demişti. Şimdi baktığım zaman iki kontrol arası 10 gün var ama ultrason ölçümünde bebek gelişimi sadece 3 gün ilerlemiş gibi görünüyor. 6+4 den 7+1 e. Acaba bebeğim gelisemedi mi bu süre içinde çok endiselendim doktor endişe görmediği halde. Bebeğimin boyu 1.07 cm çıktı. Sizin kaçtı acaba 7+6 da falan

Iyi akşamlar kizlar bayadir giremiyorum foruma. Oğlum okula başladı onun alışma süreci bide hasta oldu falan derken hiç bakamadım epey de mesaj birikmiş ama okuyamadım. Bişey sormak istiyorum sizlere. Ben 10 gün önce doktora gittim bebeği ölçtü 6+4 de gitmiştim ultrason 6+5 gösterdi. Doktor satla uyumlu dedi. Sonra benim lekenlenmelerim oldu biara kırmızı geldi falan korktum tekrar gittim doktora. Bebeği ölçtü kalp atışını dinledi herşey iyi dedi ama bu sefer 7+1 çıktı ultrasonda. Aslında ben 7+6 ydim. Bana sıkıntı yok geç döllenme olmuş dedi. Ama bir oncekinde sat ile uyumlu demişti. Şimdi baktığım zaman iki kontrol arası 10 gün var ama ultrason ölçümünde bebek gelişimi sadece 3 gün ilerlemiş gibi görünüyor. 6+4 den 7+1 e. Acaba bebeğim gelisemedi mi bu süre içinde çok endiselendim doktor endişe görmediği halde. Bebeğimin boyu 1.07 cm çıktı. Sizin kaçtı acaba 7+6 da falan
Ayni doktor aynı ultrason değilse olabilir

Allah ikisini de bağışlasın size maşallah🙏
Aslında çok sakinim, kızıma hanileyken çalışıyordum bu gibi şeylere kafa yormuyordum zaman geçiyordu.
Şimdi çalışmıyorum o yüzden boşluktan bu konuya sarıyorum.
Aslına baktığınızda her türlü sonuca hazırım, Allah var olan evlatlaırmıza sağlık versin, sağlıksızsa kendiliğinden gidecek zaten.
Eşim ve benim huzurumuz daim olsun gerisi kolaylıkla gelir inşallah🙏
Çok teşekkür edrim moral oldunuz❤️
Sizinkinide bağışlasın inşallah gönlünüze göre versin ♥️🥰 Hep beraber Sağlıkla kucağımıza alalım inşallah 🥰

Kızlar 8hafta 5 günlük hamileyim aşırı kasık ağrılarından doktora gittim ve düşük tehlikemin olduğunu söylediler çok korkuyorum benimle aynı durumda olan var mı
Merhaba bende acile hastayken bel ağrısından bahsedince kadın doğum doktoru da baktı . Banada cinsel ilişki yasaklandı prostogan verildi ve çok fazla ayakda durma dedi . Ama bel ağrım kesilince lekelenmem falan olmayınca öyle çok dikkat etmedim kendi doktorumda herşeyin normal olduğunu bı sıkıntı olmadığını söyledi yani normal hayatıma devam ettim şükür birşey yok şuan .

İlk gebeliğimde bülent alp aydın’a gittim.
Aşırı memnundum kendisi ilk rahim nakli ameliyatında yer almış bir doktor.
Benim zamanımda akrapolde çalışıyordu ama şimdi özel muayehanesi var. Memorial ile anlaşmalı sanırım ama fiyatlarla ilgili bilgim yok canım.
Aaa Bülent bey bizim yılların doktoru gerçekten işinin ehli annem bana hamileyken gidermiş 🤭🙈

X