2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Son adet tarihle uyumlu değildir sadece canım, biraz geç döllenmedir. O yüzden geriden geliyo olabilir 1 hafta kadar. Benim de baştan beri 5-6 gün geride. Bi çok kişide oluyo bu. Hiç üzme kendini. Güzel haberlerini bekliyoruz

Dışarıda çok önermiyolar salata yemeyi ama en riskli dönemleri geçtik sorun olacağını düşünmüyorum canım.
Bu arada evlilik yıldönümünüz kutlu olsun, bu yıl 3 kişi
Ay bizim de 9 gün sonra

İnşallah canım
İnanıyorum vericem güzel haberi
Çok teşekkür ederim defalarca aynı şeyi söylememe rağmen ilgileniyorsunuz

Çok tatlısın alternatif olacak başka yerler yok muymuş bari kusmayacağın biyere gitseniz

Ne iyi doktormuş o. Ben de yaptırmayacağım test ama doktor bir daha düşün dedi bana. Ki kendi bile kesin sonuçlar vermez yanıltabilir diyor yani. Ona rağmen yaptırmamı istiyor herhalde para da gidiyor onlara. O sebeple istiyorlar. Yaşım 35 üstü olsa belki fetal dna düşünürdüm. O kadar. Genetik rahatsızlık var gibi bir sonuç 100de100 güvenilir olsa yine denenir de değil. Hiçbir testte değilmiş. Hep bi yanılma payı var. Sağlıklı evlatlarımız olsun hepimizin inşallah.

Yediyseniz artık kafaya takmayın okuduğum kitapta yememeniz gereken bir yiyeceği yedikten sonra dünyayı kendinize dar etmeyin gibi bir şey yazıyordu. Ben de geçen gün kebapçıda çok az tulum peyniri yedim mesela. Tulum pastörize edilmemiş sütten yapıldığı için yemiyordum ama kebapçıda o sıcacık lavaş gelince Aman napayım canım çekti dedim yedim
Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun

Hahahhaa alkol çok kötü yapıyor evet bir defa yaşadım olmaz olsunnn
Bizim de geçen hafta evlilik yıldönümümüzdü; ne dışarı çıkması ben evde kusuyordum o akşam beterin beteri var

bende şeyi okumuştum gebe kaldığını öğrenmediğin müddetçe ne yersen ye içersen iç bebek etkilenmiyormus çok enteresan yediysende ohh afiyet olsunn

ya evde salata yapmak hele cafedeki gibi oyle zoruma gidiyor ki
dışarıda hazır gelince kıymetli oldu, ama dikkat edicem
4. seneyi dolduruyorz 5. seneye Allah nasip ederse 3 olacağız
sizin de şimdiden kutlu olsun, yeni meyvenizle nice güzel seneler devirin

Seviyorum böyle doktorları

Çok tatlısın alternatif olacak başka yerler yok muymuş bari kusmayacağın biyere gitseniz

bi tık özenirdik normalde pek gitmediğimiz (ha diiyince gidemediğimiz) yerlere giderdik, çünkü ben öyle isterdim özel olsun farklı olsun diye
şimdi ya çıtayı düşüreceğiz ya da çıtayı kırıp evde kös kös oturacağız

salatadan korkan bana tulum peyniri şokuuuuu
bu kadar detayı bilmiyordum mozarella vs yasak sanıyordum, pınar beyaz sürülebilir peynirler nasıl?

Hahahhaa alkol çok kötü yapıyor evet bir defa yaşadım olmaz olsunnn
Bizim de geçen hafta evlilik yıldönümümüzdü; ne dışarı çıkması ben evde kusuyordum o akşam beterin beteri var

yaaa çok kötü olmuş ama çok iyi hissettiğin bir gün ailenize yeni katılacak bebek kişisiyle ilk yıldonümünüzü kutlamalısınız

salatadan korkan bana tulum peyniri şokuuuuu
bu kadar detayı bilmiyordum mozarella vs yasak sanıyordum, pınar beyaz sürülebilir peynirler nasıl?
Ben diyetisyen esliginde ilerliyorum hic birseyi yasaklamadik her seyi yiyorum valla ben sizler grupta yazinca sasiriyorum nedne yemiyolar diye yalnizca az pismis et yemiyorum zaten hicde sevmem.

Ben diyetisyen esliginde ilerliyorum hic birseyi yasaklamadik her seyi yiyorum valla ben sizler grupta yazinca sasiriyorum nedne yemiyolar diye yalnizca az pismis et yemiyorum zaten hicde sevmem.

ben de hamilelik uygulamalarında okudum bu zararlı şeyler denilenleri, diyetisyen zaten en iyisini bilir

Bende şaşkınım. Her şeyi yiyom. Zaten iştahsız ve zayıf bi insanım canım ne isterse yerim o yüzden. Hamilelikte de bunca zararlı şeyi yeni duyuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…