2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Çok geçmiş olsun lekelenmen geçmiştir ins canım hiç bisey takma kafana rahat ol sen iyi oldukça bebeğinde daha iyi olacak inş kendi Dr una gidince daha rahat olursun bazi Dr lar insana pozitif değil negatif enerji veriyor malesef
Zaten doktor konusunda çok hassasım dun gercekten kanamadan cok ortamın verdiği sıkıntıdan eve geldim ağladım esim bile etkilendi o yüzden gitmicez bi daha oraya

Bende ayın 7sine randevu aldım Medipol esenlerden biraz sabırlı olayım dedik ama içim içimi yiyor 8.haftadan önce görmek zor diye biliyorum içinizi ferah tutun inşaallah herşey olacağına varır. Sağlıkla kucağınıza alirsiniz bebişlerinizi inşaallah.

Hamile anne hastalık geçirdiğinde bebeğine bağışıklık kazandırdığıni anlatan makaleler okumuştum ve buna inanıyorum 😊
merhaba , medipol esenlerde hangi doktora gidiyosunuz acaba orayı öneriyolar burcu hanım var sanırım iyi doktor diyolar.

İyiyim canım sen nasılsın. Hayır 6+3ten sonra gitmedim. Eşim ders programı ile benim boş günler uyuşmuyor gidemiyorum bir türlü. Aslında çatlıyorum meraktan bide kötü şeylerde geliyor aklıma nasıl dayancam bilmiyom. Bizim hastanedeki doktora da gitmek istemiyorum o ısrarla hep vajinal bakmak istiyormuş. Napcam bilmiyom. Sen nasılsın bebişin nasıl en son ne zaman gittin doktora?
Oo senin bebiste kocaman olmuştur şimdiye 🙈 ben gecen hafta perşembe gittim bi sıkıntı yoktu şükür yakalamıştı haftasını. 29unda tekrar randevum var bakalım cinsiyet tahmini yapar belki 🙈

Canim doktorumda doc Dr, proflugu almasına da az kaldı hatta, bu testlerde çıkan sonuca göre yapılacak hicbirsey yok , yani tedavisi yok , aldirmayacaksan mantığı yok dedi, açıkçası bu konuda ki tavrına bende şaşırdım, kesin yaptır diyor saniyordum doktorlar
Benimde kendi doktorumda aynı şeyi söyledi kiz kardeşim profesör yanında staj yaptı oda her gebe takibinde bunu söylüyormuş bende o yüzden diğer 2 gebeligimde de yaptirmadim bunda da yaptirmicam

Ne iyi doktormuş o. Ben de yaptırmayacağım test ama doktor bir daha düşün dedi bana. Ki kendi bile kesin sonuçlar vermez yanıltabilir diyor yani. Ona rağmen yaptırmamı istiyor herhalde para da gidiyor onlara. O sebeple istiyorlar. Yaşım 35 üstü olsa belki fetal dna düşünürdüm. O kadar. Genetik rahatsızlık var gibi bir sonuç 100de100 güvenilir olsa yine denenir de değil. Hiçbir testte değilmiş. Hep bi yanılma payı var. Sağlıklı evlatlarımız olsun hepimizin inşallah.
Aminn, doktor tanıdık eşimin arkadaşı, ondan dolayı çekinmeden fikrini söyledi bence canim

ya evde salata yapmak hele cafedeki gibi oyle zoruma gidiyor ki
dışarıda hazır gelince kıymetli oldu, ama dikkat edicem
4. seneyi dolduruyorz 5. seneye Allah nasip ederse 3 olacağız
sizin de şimdiden kutlu olsun, yeni meyvenizle nice güzel seneler devirin :KK200:
Evlilik yildonumunuz kutlu olsun Allah nice evlilik yildonumleri nasip etsin evladınızla sağlıkla huzurla :KK68:

Cinsıyet tahmini yapan varmi kizlar ?

Eklentiler

• F25CFFE6-7586-492F-BB16-87D6BFEAAB66.jpeg
    F25CFFE6-7586-492F-BB16-87D6BFEAAB66.jpeg
    108 KB · Görüntüleme: 62
  • 0B32204A-EF6B-4CF4-AD05-236A9D231F15.jpeg
    0B32204A-EF6B-4CF4-AD05-236A9D231F15.jpeg
    105,3 KB · Görüntüleme: 61
Oo senin bebiste kocaman olmuştur şimdiye 🙈 ben gecen hafta perşembe gittim bi sıkıntı yoktu şükür yakalamıştı haftasını. 29unda tekrar randevum var bakalım cinsiyet tahmini yapar belki 🙈
Evet inşallah sağlıkla ilerlemiştir ve şuan kocaman olmuştur. Çok heyecanlıyım ama ayrıca da kendimi hamile gibi de hissetmiyorum uzun zamandır doktora gitmediğim için ee hareket falanda hissetmiyoruz bu haftalarda çok garibim yani :) 13.haftan oluyor heralde 29unda belki söyleyebilir ben oğlumu 13te öğrenmiştim. Hemde net bi şekilde göstermişti kendisini sıpa hiç ümitlenme anne kız değilim demek istemişti sanırım :KK70:

Evet inşallah sağlıkla ilerlemiştir ve şuan kocaman olmuştur. Çok heyecanlıyım ama ayrıca da kendimi hamile gibi de hissetmiyorum uzun zamandır doktora gitmediğim için ee hareket falanda hissetmiyoruz bu haftalarda çok garibim yani :) 13.haftan oluyor heralde 29unda belki söyleyebilir ben oğlumu 13te öğrenmiştim. Hemde net bi şekilde göstermişti kendisini sıpa hiç ümitlenme anne kız değilim demek istemişti sanırım :KK70:
Evet 13 haftaya girmiş oluyoruz bakalım hayırlısı sağlıklı olsunda 😍 bulantın falan olmadı mi valla çok şanslısın maşallah diyeyim 😅

Kızlar yine ben :)
Videoyu seyrederken fark ettim iki kese var gibi geldi bana siz de bakar mısınız?
Doktor görmemiş olamaz değil mi?
Kist falan mı acaba?

Eklentiler

• DF529AF2-49C2-4EE6-8FE6-3182A3380981.png
    DF529AF2-49C2-4EE6-8FE6-3182A3380981.png
    331,9 KB · Görüntüleme: 62
Kızlar 8hafta 5 günlük hamileyim aşırı kasık ağrılarından doktora gittim ve düşük tehlikemin olduğunu söylediler çok korkuyorum benimle aynı durumda olan var mı

salatadan korkan bana tulum peyniri şokuuuuu :KK57:
bu kadar detayı bilmiyordum mozarella vs yasak sanıyordum, pınar beyaz sürülebilir peynirler nasıl?
Pastorize sütten yapılan peynirler ok. Tulum peynirinin orjinali bayaa derinin içinde bekletilerek yapılıyor ya o yüzden tulum (hele ki küflü tulum) bildiğim kadarıyla yasak. Sürülebilir peynirler ok. Kaşar peyniri de ok. Beyaz peynirlerde de yine üzerine bakıp pastörize sütten elde edilmiştir diye yazıyorsa ok

X