2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Günaydın herkese. Akşamları karnı acayip şişen var mı?
Bir de göğüslerim aşırı büyüdü bu hafta sanki.
Kilo konusunda da malesef 1,5 kg falan aldım çünkü sürekli karbonhidrat ile beslendim. Parmaklarım şişti, yüzüğümü çıkardım hatta. Yüzüm de bi tombikleşti. Moralim bozuk ama kendi görünüşümü düşünmenin zamanı değil sanırım :)

Kızlar günaydın . Çevrem rahat dur demesine rağmen rahat olamıyorum. Önceki gebeliğimde çok sık kontrole giderdim. Şimdi 1 ay sonrasında gidiceğim için içimi içimi yiyor ayın 19.da gördüm en son bebeğimi. İyi mi büyüdümü çatlıcam meraktan Allah korusun aksi bir durum olsa belirti vermeden beklemek kafam çok karışık.. En son gittiğimde acil bir durumun olmadan gelme demişti 1 ay sonra görüşelim demişti

Ben çok bulantı yaşamadım ama 1 kilo düşmüşüm. Ama dediğiniz gibi belli oluyor yaa

Çok rahatsız eden ağrılarsa doktora görünmekte fayda var canım. Ama ara ara gidip gelen ağrılarsa bence normaldir

Bende 1.5 kg almısım ya tartıldım dün 61 oldum doğuma kadar bakalım nolcaz olsun canım doğumdan sonra veririz ole düşün bebek saglıklı olsun yeter korse fln toparlarız sonrasında çatlak yagı baslamadıysan smdiden basla bence ben özellikle biraz basen ve kalçalı oldugum için smdiden sürüyorum bacaklara ve kalçalarada

Gunaydin teyzoslar az once doktordan geldim allaha sukur kalp atisini cok net duyduk bu sefer haftasiyla bire bir uyumlu oldugunu soyledi doktorum. Mide bulantisi icin prilam verdi aksamlari iki tane icecekmisim umarim ise yarar. Ogrendigimden beri her hafta kontrole gidiyordum bu sefer 3 hafta sonrasi icin cagirdi nasil dayanirim hic bilmiyorum

Ohhh cok şükür kuzum bacakları elleri cıkmıs dimi minicikk

Aynen canim bi sıkıntı yoksa ayda bir yeterli oluyor sabret bisey kalmamış 1 haftacik

Karnım özellikle akşamları şişiyo benim de :)
Ödem yapmaya başlamışsın galiba canım, bol bol su iç şişliği atarsın

Aynı durumdayım randevuma çook var 3 ekimde, 1 ay sonra oluyo yani. Aklım hep onda iyi mi acaba diye. Bazen çılgınlık yapıp randevu alsam mı diyorum ama artık böyle olucak randevular

Oyy maşallah canım güzel haberler bugün ne güzel tüm haftamız böyle geçsin insalalh

Oyy maşallah ya nasıl büyümüş zamanla gerçekten kapatıyolar galiba farkı. Benim doktorum da sat tarihimi daha değiştirmedi hatta. 12.haftayı bekleyelim çoğu kapatıyo farkı dedi. Son kontrolümde 3 gün kapatmıştı benim de farkı.
Hep sağlıkla büyüsünler inşallah

Maşallah hep sağlıkla büyüsün

Günaydın kızlar bende çarşamba 2li tarama için gideceğim. Çok heyecanlıyım. Cumartesi gördüm kıpır kıpırdı ilk defa hareketlerini gördüm çok değişik bir duyguydu ya. Muhteşemdi minicik ayaklarını gördüm. 2 li taramadan da korkuyorum inşallah bir problem çıkmaz aranızda yaptıran varmı 2li tarama

Aynen canim kapatıyorlar hatta geçiyorlar bile ama genelde adet tarihi baz aliniyo kapattıkları için seninde kapatmaya baslamis Bi dahaki gittiğinde muhtemelen yakalamış olur annesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…