2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Yaa canım benim bi ara ben de niye belirtim yok diye kafaya taktım da bi ara mide bulantısı gibi bir şey geldi yoğun şekilde tövbe ettim aslında bizim bu yaşadıklarımız da belirti sadece çok belirgin yaşamıyoruz yoksa yorgunluk halsizlik göğğüs hassasiyeti vs var yani ama en bilindik mide bulantısı olunca insana vesvese geliyor bazen saçma değil hassas dönemden geçiyoruz içeriyle iletişim de kuramayınca malum insan ne düşüneceğini bilemiyor

Karnı hafiften çıkan var mı yaa ben kabullenmiyorum gaz olduğunu şişkinlik olduğunu iddia ediyorum ama hiç mi gitmez. Acaba karnım hafiften çıkmış olabilir mi
Benimde çıktı canım kilo aldım 1.5 kilo ondan desem o kilodaki halimide biliyorum göbeğim yoktu bide alt taraftan çıkmaya başladı etrafımdakiler bile farkediyor :)

Kizlar ben iş nedeniyle farklı şehirdeyim ama doğum izni sonrası ve doğum inşallah ankarada olacak, bi kac arkadaşım doktorlar öyle kabul etmiyor dedi, öyle mi bilginiz var mı, 20 haftadan sonra almiyorlarmis ,daha doktorda seçemedim o yüzden doktordan bilgi de alamadım.

Karnı hafiften çıkan var mı yaa ben kabullenmiyorum gaz olduğunu şişkinlik olduğunu iddia ediyorum ama hiç mi gitmez. Acaba karnım hafiften çıkmış olabilir mi
Ben öyleyim, bir de karnım taş gibi sizinde öyle mi?
Resmen belli artık karnım bende bunun gaz ve şişkinlik olduğunu düşünmüyorum artık, çünkü dediğin gibi hiç gitmiyor

İnşallah inşallah. Ben de yarın gidicem kontrole çok heyecanlıyım. İlkinin kalbi durmuştu Rabbim bir daha yaşatmasın kimseye bana da

Canım çoğu doktor alıyor
Bazı doktorlar belli bir hasta sayısıyla çalışıyor doğum olunca yeni hasta alıyor ama onlar genelde özel muayenehanededir. Hastanedeysen özel ya da devlet fark etmez duymadım öyle bir doktor

Kızlar nezleyim 3 gündür ve burnum tıkalı dolayısıyla az biraz ateş ve halsizlik yapıyor şimdi dayanamadım parol içtim aile hekimi vermişti ama çokta endişeliyim bir zararı olmaz umarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…