Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

İtiraf edıyorum gecen gun 3 dılım bende yedim eşim öğlen arasında almıs canım cekıyo dıye😂sizinde canınız cekmesın dıye soylemedım😅etsiz ya bişey olmaz kızlar ya bence,yesıllıgınden asla yemeyın sadece,bu gıdısle yarın bida yerim😂😂
1 haftadır canım öyle Bi çekiyor ki eşim aldırmıyor söz verdi 1 haftadır bekliyorum evde yapacak 😌 bende sıkıcam limonu basıcam lavaşın arasına 😋😋

Bugün beni de aradılar canım aşı geldi yarın müsaitsen gel yapalım diye. Kan testi de yaparız dediler aç gidicem bakalım kan testi için de. 2020 de olmuştum tetanoz dedim tek doz yeterli olmaz Yaptırman faydalı dedi ebe . Umarım sarsmaz gidicem galiba ben

Dayanamadım artık dün çiğköfte yedim canım Hatta uzun bir yol yürümem gerekiyordu iş dönüşü taksi bulamadım Aldım çğköfteyi yolda limon sıka sıka yiye yiye geldim 🫢
Ohhhh yarasın 🤰🏼🥰

Oh be canım hocam benim içimizi aydınlattı yine 😂🤗 sanada teşekkür ederiz canım benim 🥰 ben yiyordum ölçülü şekilde yemeye devam 👍
Ayyy ne demeeek 😍😍 hepimizee, tatlı bebişlerimize bol bol şifa olsun 🙏🏻🙏🏻
Adam bütün Google aramalarının cevabı ya 🤣 Bugün bende öksürmek, hapşırmak düşüğe neden olur mu videosunu izledim 😂
Hahahhh🤣 çocuk için de Osman hoca var iyi kii 🫶🏻

Onu henüz tanımıyorum 🤭
Bence takibe başla, ben mesleki olarak uzun süredir takip ediyorum ve çok beğeniyorum her konuda videosu var onun da 🤗

Bugün beni de aradılar canım aşı geldi yarın müsaitsen gel yapalım diye. Kan testi de yaparız dediler aç gidicem bakalım kan testi için de. 2020 de olmuştum tetanoz dedim tek doz yeterli olmaz Yaptırman faydalı dedi ebe . Umarım sarsmaz gidicem galiba ben

Dayanamadım artık dün çiğköfte yedim canım Hatta uzun bir yol yürümem gerekiyordu iş dönüşü taksi bulamadım Aldım çğköfteyi yolda limon sıka sıka yiye yiye geldim 🫢
Evet 1 doz yetmiyormus doktor banada soyledi

İtiraf edıyorum gecen gun 3 dılım bende yedim eşim öğlen arasında almıs canım cekıyo dıye😂sizinde canınız cekmesın dıye soylemedım😅etsiz ya bişey olmaz kızlar ya bence,yesıllıgınden asla yemeyın sadece,bu gıdısle yarın bida yerim😂😂
Ya bende hamilelikte aşiri şekilde düstum cigkofteye. Hergun verseler yerim ama tabi frenliyorum kendimi😀😀 hele kısır batırık mercimekli kofte hepsine karşi ilgim artti😀 demek ye tatliyi cikar hakkiyi hikayeymiş 😀😀

Ben de hapşırınca bazen şar diye kaçıyor sadjka

bence normal canımm bazen ben de yeri geliyor 1 falan bazen daha fazla. Belki hareket halindeyken sen fark etmiyorsundur. Çünkü çok minik tepiklerr
Biraz önce şar diye kaçırdım kuzum😂😂😂
Tutamıyorum çişimi🥹😂
kızlaar Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim tavsiyesiyle anne bebe çantası aldım ama müüükkk aşırı kaliteliii

Vallahi reklamı değil 🤣 1300 e aldım ben bekleyin indirimi alıcaksanız
Güzel günlerde kullan Özommm😍😍🥹🥹 çok güzel gerçekten 🥰

X