2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

selamlar
tüp bebek doktoruyla görüştüm bana gaviskon önerdi. o günden sonra mide yanması yaşamadığım için almadım ama gecelerce uyutmadığını bilirim.her gün probiyotik içen biriyim (kabızlık olmasın diye) ama benim yanmamda işe yaramadı. geçenlerde de tahin'in çok iyi geldiğini okudum. bir kaşık tahin içince yanma falan kalmıyormuş. ama denemedim.
Teşekkürler cnm banada gaviscon verdi. Icmeden yanma olayim gecti cok şükür ama benim yediklerim karnima gitmiyor midemde kaliyor sanki onun icinde probiyotik verdi bugun başlıcam inşallah faydasi olur

Evet istiyorum canım ben daha yeni 10 haftalık oldum ama galiba fetal için ikiz bebeklerde 12 haftalık olmak gerekiyormuş sen bu konuda ne biliyorsun doktorun kaçıncı haftada önermişti
10.haftadan sonra istediğin zaman yaptırabilirsin demişti bana ama burada bir kişi daha yazmıştı sanki ikiz gebelikte 12.haftadan sonra daha net oluyormuş diye. İstersen garanti olsun diye 12. yada 13.haftada yaptırabilirsin tekrar kan vermene gerek kalmadan tek seferde çıkmış olur sonuçların

Canım çok üzüldüm. Güçlü ol pes etme yine olur inşallah.. üzülme demeyeceğim elde olan bir şey değil… başlarken düşük beta ile mi başlamıştın ? Genelde düşük başlayanların sonradan devam etmeyebiliyor
Hayır aksine yüksekti baya 12.gün 1000<
14.gün 3188

X