2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Ayy kizlar neymis bu mide bulantisi perisan oldum valla. Yalniz benimki sabahlari olmuyor sabah gayet iyiyim ogleden sonra 2-3 gibi bir basliyor uyuyana kadar ölüyorum.ilac icin cok direndim ama yarin kontrolum var sanirim isteyecegim bu sekilde 3-4 hafta daha dayanabilmem mumkun degil. Birde surekli karbonhidrat yemek istiyorum durduk yere ekmek falan canim cekiyor bi garip etti bu bebe beni

Ben yazdım sandım
2den sonra nakavtım
Midemde azıcık yer açılmayadursun inanılmaz bulanıyor.
Ayrıca canım protein&hamur işi çekiyor sadece.
Keyifle hiç bir şey yiyemiyorum.
Ayrıca ilk defa yaşıyorum bunu inanılmaz tükürük salgısı arttı ben de. O da midemi bulandırıyor durduk yerde.
Ben daha 6+4üm
Allah yardımcımız olsun

Kızlarr bu da benim ultrasonum kesenin sağı solu mu benim sağım solum mu onu anlamadığım için bilirkişi olarak size sorayım dedim. Acaba bizim vatandaşın cinsiyeti ne ramziye göre?

Eklentiler

• IMG_20220911_192021.jpg
    97,2 KB · Görüntüleme: 51
Anaam teorilere kapali demek benimki tam solda tünemişti en son gordugumde
Evet benimki üstümden teoriler kurmayın şeklinde duruyordu
Ya ben merak etmiyordum hiç hep doktorum yüzünden niye diyosun daha 11. Haftada kıza benziyor diye

Kızlar ya bu bulantı ne olacak bugün en kötü gündü Allahtan öğlene doğru düzeliyor. Sabah kalkıp hemen prilam içip yatağımda uzanıyorum oda kokuyor gibi geliyor kusasim geliyor ama miğde boş olduğu için bişey de gelmiyor. Küçük bir parça salatalık yedim sabah ilaç daha etki etmemişti demek ki mahfoldum ya altı üstü salatalık ya ne yapacam bilmiyorum yarında okul başlıyor gerekirse erken kalkayim da ilaç etki etsin bari demeye başladım

merhaba hangi hastaneye gidiyorsunuz ve hastanenin doğum ücretlerini sordunuz mu ben dün liv hospital de sordum normal 17 bin sezaryan 18 bin dedi yılbaşında tekrar zam gelicekmiiş birde yüksek geldi bana biraz diğer hastanelerde ki fiyatları merak ediyorum bilgisi olan yazabilir mi

Beni anlayıştınız sanki Sabah benimde böyle oluyor. Okul açıldığı için öğlende bir tane içeceğim sanırım işe yarar umarım

Ben hiç bulantı yaşamadım Başlarda grupta çok vardı bulantısızlar, hala aynı gidiyor musunuz?
Ben ama bu aralar özellikle akşam yemeği yemeden önce bi elim ayağım titremeye başlıyor bulantı gibi diyemem ama acaba yersem midem bulanır mı hissi geliyor yiyene kadar bu histe oluyorum doyunca geçiyor sabahta oluyor bazen

Benim doktorumun anlasmasi ile su an medicana 11bin memorial 10 bin normal
Sezaryen 13bin

Amin canım… operasyondan çok korkuyorum yakınlarınızdan çevrenizden biliyor musunuz zor ve ağrılı mı geçiyor
Geçmiş olsun canım ben de daha yeni oldum kürtaj üçüzdü ve ikisinin 7. Haftada diğerinin 10. Haftada kalpleri durdu maalesef
Hem de ecopirin ve oksapar kan sulandırıcı kullandığım halde
Kürtajı genel anestezi ile oldum yalnız benim üçüz olduğu için 45 dk filan sürdü normalde 15 dk imiş operasyon sonrası ilk 15 dk çok ağrım oldu ancak hemen ağrı kesici iğne ve serum yaptılar 4-5 saat dinlendikten sonra eve döndüm korkma canım
Sen kan sulandırıcı kullanıyor muydun kaç haftalıktı doktor ne dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…