2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Canım yarın olacağım hayatımda hiç operasyon bile geçirmedim düşündükçe bile şu an titriyorum… ben o çatala bile otururken korkardım hayat neler yaşatıyor diyorum… dün kontrole diye gittik 9.haftadaydım.. bugün folik asiti bıraktık ve kasıklarım da ağrı ve sızlama var psikolojik mi bilmiyorum ama çok korkuyorum…

Hiç kan sulandırıcı kullanmadım canım doktor önce rahmin açılması İçin ilaç vereceğiz dedi ilk gebeliğimdi…

Evet aynen bende surekli tika basa tok olmam gerekiyor bulanmamam icin yiyene kadar iskence cekiyorum ama yedikten sonra rahatliyorum allahtan. Su icerken midem bulaniyor benimde belirli bi soguklukta olmasi lazim cok az bi ilik olursa suyu icip kusuyorum yarin kesinlikle ilac isteyecegim doktordan ama yasam kalitem cidden cok dustu

Beni anlayıştınız sanki Sabah benimde böyle oluyor. Okul açıldığı için öğlende bir tane içeceğim sanırım işe yarar umarım
Ya valla korkmaya başladım gözümden yaşlar akmaya başlıyor resmen öğürmekten doktor bana bir tane demişti bu hafta kan vermek için gidicem olmadı sorarım bende ikiye çıkarabilirsem çıkarcam. En çok sabahları beni ürkütüyor zaten bide yol gidiyorum nasıl idare edeceksem artik. Bugün yolda miğdem bana sorun çıkarmasın diye gidip marketten bı on paket falan çubuk kraker aldım hiç bu kadar almamıştım

Hangi liv besiktastaki liv hospital mi eğer öyle ise çok iyi orası için fiyat ama normalde pahalı tabi

İnşallah kolaylıkla atlatırsınız bu işlemleri. Bir an önce sağlığınıza kavuşmanızı, istediğiniz zaman da yeniden sağlıklı bir gebelik yaşamanızı diliyorum Allah kolaylaştırsın işlerinizi❤

Ben de öyle hissediyorum, yeme fikri bulandırıyor gibi oluyor ama ciddi bir şey olmadı hiç. Forumda biraz kalp durması konularını okudum da keşke bakmasaydım tabii, herkes ne belirti hissediyorsa birden durduğunu yazmış. Bende belirti olmayınca duran bir şey de olmuyor haliyle. Bugün benim niye midem bulanmıyor diye ağladım, bulansa sürekli bulanıyor olmasını takip ederdim diye. Saçma oldu biraz

Bende de tam tersi tükürük salgısının. Sürekli su içiyorum ona rağmen dilim damağım kuruyor. Sanki vücudumdaki bütün suyu çekiyor bu bebe

Karnı hafiften çıkan var mı yaa ben kabullenmiyorum gaz olduğunu şişkinlik olduğunu iddia ediyorum ama hiç mi gitmez. Acaba karnım hafiften çıkmış olabilir mi
Benim de cikti sanki biraz. Zaten hafif gobegim vardi zayif olmama ragmen ama suan sert ve daha sis karnima bakip hamile misin diye soran oldu gecen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…