2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
10.haftadan sonra yaptırılabiliyor ama kesin sonuç için 12.haftayı beklememi söyledi doktor. 10.hafta bebeğin kromozomları ayrıştırılamayabiliyormuş anne kanından. sonuç tespit edilemedi diye geri dönüşler oluyormuş, tekrar kan alınması gerekiyormuş. Bende garanti olması için 26sında kan vericem 12+3 oluyor o zaman zaten 24ünde de kontrolüm var. 3.ayımda bitmiş olacak.
Bende Eylül’ün 26 sında vericem kanı 12+2 oluyorum bende nasip ederse

10.haftadan sonra yaptırılabiliyor ama kesin sonuç için 12.haftayı beklememi söyledi doktor. 10.hafta bebeğin kromozomları ayrıştırılamayabiliyormuş anne kanından. sonuç tespit edilemedi diye geri dönüşler oluyormuş, tekrar kan alınması gerekiyormuş. Bende garanti olması için 26sında kan vericem 12+3 oluyor o zaman zaten 24ünde de kontrolüm var. 3.ayımda bitmiş olacak.
Benim bugün normalde 10+2 ancak geçen hafta salı günkü randevumda ikizlerin biri 10+1 çıktı. Ultrasona göre bu hafta 11. hafta olacak. Çarşamba randevum var. Fetal DNA için geç mi kaldım diye düşündüm.

Eklentiler

• 20220911_155554.jpg
    20220911_155554.jpg
    58,1 KB · Görüntüleme: 53
Bence alın kısmında çıkıntı yok bak kızında İpticim :) şimdiki bebişte alın kısmı çıkıntılı. Bana erkek gibi geldi ama bilemiyorum tabi 😁
Yaaa ben 5 gündür kız ismi arıyorum bak simdi randevuma kadar düşünmeyi birakicam bulamıyorum 2. Bir kız ismi çünkü kızımın ismini ortaokulda bir arkadasimda duymuştum ve ay ben büyüyünce kızıma bu ismi koyucam demistim
Isin komiği benim koyduğum zaman patladı herkes kızının adını Sare koydu 😂 ama olsun şimdi içime bu kadar sinen kız ismi bulamıyorum 🙈

Yaaa ben 5 gündür kız ismi arıyorum bak simdi randevuma kadar düşünmeyi birakicam bulamıyorum 2. Bir kız ismi çünkü kızımın ismini ortaokulda bir arkadasimda duymuştum ve ay ben büyüyünce kızıma bu ismi koyucam demistim
Isin komiği benim koyduğum zaman patladı herkes kızının adını Sare koydu 😂 ama olsun şimdi içime bu kadar sinen kız ismi bulamıyorum 🙈
Kız ismi çok ya kıza isim bulunur. Asıl erkeğe isim bulmak çok zor 🤦🏼‍♀️

Kız ismi çok ya kıza isim bulunur. Asıl erkeğe isim bulmak çok zor 🤦🏼‍♀️
Ben vaktinde kiza da erkege bulduğum için erkekte sorun yok da kız için su an sıkıntı kızımın ismi içime çok aşırı sindiğinden 2. Kızım olursa ona haksızlık olacak gibi hissediyorum 😂

Yok yok anladım onu, o yüzden ben anlamiyorum dedim, en güzeli 16. Haftayı beklemek😅
Benimki 22sinde net belli olur dedi inşallah yaa gostermezlik falan yapmaz
Ben aslında hiç merak etmiyordum; bu randevuda da asla söylemesini beklemiyordum birden kıza benziyor deyince merakımı cezbetti😂

Benimki 22sinde net belli olur dedi inşallah yaa gostermezlik falan yapmaz
Ben aslında hiç merak etmiyordum; bu randevuda da asla söylemesini beklemiyordum birden kıza benziyor deyince merakımı cezbetti😂
Ya 16 da belli olur diyorlar, neden 22 dedi ki, 22 de biz bile anlariz🤣

Benim bugün normalde 10+2 ancak geçen hafta salı günkü randevumda ikizlerin biri 10+1 çıktı. Ultrasona göre bu hafta 11. hafta olacak. Çarşamba randevum var. Fetal DNA için geç mi kaldım diye düşündüm.
Yok geç kalmadınız 11. Haftanın bitiminden itibaren daha iyi olduğu düşünülüyor DNA materyali açısından 12. Hafta bitimi günü de en ideali

Benim kuzenimede 11. Haftada kız gibi demişler suan 12+5 erkek dedi bencr seninkide erkek kuzum

X